Spolupráce s minerály, krystalové mřížky a krystaloterapie

Mřížka hrdost

Mřížka hrdost

Jste hrdí na své tělo? Na tělo, díky kterému můžete zažívat krásné i těžké chvíle zde na Zemi? Jste hrdí na místo kde žijete? Líbí se Vám? A můžete udělat něco, aby jste se tam cítili lépe? Jste hrdí na zemi, ve které žijete? Nebo cítíte spíš stud, protože pár lidí se chová nepatřičně? Buďme hrdí na svou vlast, pokud chceme změnu. A jste hrdí na to, že jste lidé, obývající naši krásnou planetu? Nebo si občas říkáte, proč jste sem vlastně lezli 😀 ?

Pokud chceme něco změnit, musíme začít u sebe. Cítit radost, hrdost, vášeň, když mluvíme o místě, které jsme si pro života vybrali. Pokud to necítíme, je třeba začít něco dělat jinak. Jak uvnitř, tak navenek.

Tako mřížka je vytvořena se záměrem probudit v nás všech radost z toho, kdo jsme, se vším všudy. Bez příkras a schovávaček. V mřížce jsou rozmístěny lemurské křišťály, křišťály, tygří oko, sokolí oko a býčí oko. Děkuji za spolutvorbu.


Related Posts

Proč tvořit krystalové mřížky

Proč tvořit krystalové mřížky

Principům tvoření krystalových mřížek jsem se vcelku důkladně věnovala minimálně v jednom článku, dnes bych ráda ukázala pohled z druhé strany. A tak jsem sestavila mřížku, která by nám lidem dokázala osvítit, co pro nás vlastně mřížky dělají, proč je máme tvořit a co tím […]

Mřížka pro propojení energií

Mřížka pro propojení energií

Ženský a mužský svět byl dlouhé věky rozdělený. Přišel čas vše propojit, v harmonické spolužití, spolupráci, je čas jít vpřed společně, v pochopení a lásce. Otevřeme svá srdce a dovolme mužské a ženské energii vstoupit a tvořit, milovat a radovat se ze života.