Spolupráce s minerály, krystalové mřížky a krystaloterapie

Zázraky na požádání – blesková odezva krystalové mřížky

Zázraky na požádání – blesková odezva krystalové mřížky

Když jsem včera psala článek o tom, jak tvořit krystalové mřížky (Vize, záměr…krystalová mřížka), pro příklad jsem zvolila mřížku, která má zlepšit schopnosti třetího oka. Nic není náhoda, i když při psaní textu jsem byla přesvědčená, že náhodně volím. Protože jsem mřížku kvůli fotce fyzicky vytvořila, a navíc se mi moc líbila, tak jsem ji nechala působit, měla jsem možnost přímo před očima vidět, co se mnou dělá.

Záměr byl zlepšení funkce třetího oka. Jako cesta k záměru stálo v mřížce 6 citrínů, které jsem tam umístila pro podporu sebedůvěry (ano, občas trpím malou důvěrou ve své schopnosti, srovnávám se s ostatními a mám pocit, že všichni jsou lepší než já :-D). A jako třetí složku mřížky jsem klasicky (pro mě, jiní to mohou mít jinak) zvolila křišťály pro rozproudění energie, do mřížky jsem je umístila ve směru hodinových ručiček.

Někdy odpoledne jsem si na FB přečetla něco, co srazilo mou důvěru v sebe na bod mrazu. Tedy nebylo to nic o mně, vůbec se mě to netýkalo, ale mé hodnocení způsobilo, že jsem nabyla přesvědčení, že nic neumím 😀 . Chvíli jsem s tím zápasila, dokonce si postěžovala své kamarádce, že vím, že je to špatně, ale že si nemůžu si pomoct 😀 . A pak jsem si přečetla článek o Avalonu na FB stránkách Atlantské školy, kde skvělá Ivana Valová napsala přesně to, co mi sundalo tu tlustou deku hodnotících vibrací z mé hlavy a já měla jasno.

Jsem velmi vděčná citrínu v mé mřížce a vlastně celé mřížce, že mi pomohla vyléčit jistou část mé osobnosti, která často pochybuje o svých schopnostech.  A že toto posílení mé sebedůvěry padlo na úrodnou půdu – rozšířily se mé schopnosti vnímat mým třetím okem už vím jistě, ale o tom napíšu zase příště.

S láskou a nadšením 😀 Tereza


Related Posts

Jak poznat vypalovaný citrín

Jak poznat vypalovaný citrín

V poslední době mě zavalily dotazy, jak poznat, zda je citrín “pravý”, nebo zda je to vypalovaný ametyst. Protože s kameny pracuju nejen při tvorbě šperků každý den, prošlo mi rukama mnoho citrínů. Takže zachovejte klid, není každý druhý citrín vypalovaným ametystem a to málo, […]

Krystalová mřížka pro objevení nového životního směru

Krystalová mřížka pro objevení nového životního směru

Dnes byl den velkého úklidu, což znamená, že jsem čistila všechny kameny, jak fyzicky, tak energeticky. Jako by celé odpoledne volaly, ať to udělám, že to bude potřeba, zřejmě se něco chystá. A tak jsem rovnou udělala mřížku, která mi doufám ukáže, co se tedy […]