Spolupráce s minerály, krystalové mřížky a krystaloterapie

Hiddenit – zelený portál na Venuši

Hiddenit – zelený portál na Venuši

Zelené a růžové kameny zpravidla napovídají tomu, že pracují s energií planety lásky – Venuše. Každý na jiné vibrační frekvenci, každý obsáhne jinou vrstvu či úroveň. Hiddenit jakožto zelený kámen pracuje se srdeční čakrou. Obecně pod zelenou barvu spadá hojnost a naše schopnost ji vnímat a také vztahy, které nemusí patřit mezi milostné, spíše vztahy jako takové. I hiddenit sám má více vrstev, se kterými můžeme pracovat. Tak například:

  • léčí kožní problémy (elixírem z hiddenitu oplachujte pleť), zlepšuje krevní oběh (harmonizuje vysoký tlak), pomáhá při arteroskeroze a také při bolestech kloubů
  • odstraňuje energetické bloky ze srdeční čakry – uvolní odpor, který brání k jejímu uzdravení
  • pomáhá dosáhnout úspěchu v podnikání (přitahuje do života blahobyt – bytí v blaženém stavu)
  • uzdravuje všechny vztahy (nejen partnerské)
  • naplňuje nás nepodmíněnou láskou
  • pomáhá opustit závislosti všeho druhu

Ačkoliv účinky, které jsem popslala mohou mít i jiné další kameny, hiddenit je mezi nimi trochu odlišný. Hiddenit byl objeven teprve v minulém století a není to tím, že by jeho “zásoby” byly tak malé či špatně dostupné. Patří mezi kameny nové doby, které pro nás Země “zplodila” (za asistence jiných civilizací) z důvodu obrovského energetického posunu, kterým jsme prošli jako celek. Je to kámen vyšších vibrací, i malý kousek je mimořádně silný a má veliké energetické pole. Byl připraven právě pro tuto dobu, protože jeho schopnosti jsou zcela mimořádné a jeho účinky sahají mnohem dál než účinky jiných krystalů, které jsou zde původní. Obecně se dá říct, že všechny kameny vyšších vibraci jsou mimozemského původu.

hiddenit

Hiddenit, stejně jako kunzit či spodumen jsou silně propojeny s Venuší, planetou vyšší lásky, bezpodmínečného přijetí života a úžasného léčivého světa. Pokud budete s hiddenitem meditovat, může Vám otevřít brány do ráje – 5D prostředí planety Venuše. Pokud máte schopnost pamatovat si své sny, totéž pro vás může udělat ve spánku, když jej budete držet v ruce. Na Venuši vás zavede přesně tam, kde potřebujete být. Může to být chrám uzdravení, může to být místo, kde se setkáte s partnerem své duše – takzvaným dvojplamenem. Pokud jste duší původem z Venuše (pár takových jsem zde už potkala a jsou to ty nejkrásnější bytosti, jaké znám), můžete se ocitnou v chrámu, ve kterém se budete rozpomínat na své poslání zde na Zemi. Pokud je toto váš “případ”, můžete si směle připravit otázky, na které chcete dostat v chrámu odpovědi, třeba to, jak nejlépe svou láskyplnou energii zde na Zemi pořádně ukotvit.

Při seznamování s hiddenitem doporučuji (tak jako u jiných krystalů), jej chvíli tisknout v ruce (tlak na něj rozproudí jeho energii) a poté přiložit k čakře třetího oka a lehce jím kroužit. Jeho vibrace prostoupí vaše energetické pole a bude pro vás jednodušší jeho energie zvědomit, dovolit mu, aby Vás vzal do svého světa.

 

Z Křišťálové komnaty

Tereza Stropnická

 

 

 


Related Posts

Mřížka pro propojení energií

Mřížka pro propojení energií

Ženský a mužský svět byl dlouhé věky rozdělený. Přišel čas vše propojit, v harmonické spolužití, spolupráci, je čas jít vpřed společně, v pochopení a lásce. Otevřeme svá srdce a dovolme mužské a ženské energii vstoupit a tvořit, milovat a radovat se ze života.

Proměny krystalů

Proměny krystalů

O krystalech všeho druhu je známo, že mohou svou podobu měnit. Nejznámější jsou příběhy o strážcích záznamů (typ křišťálu), u kterých se typické trojúhelníkovité značky na některé z fazet objevují a zase mizí, sama jsem se tímto jevem již setkala. Značka se jednoduše může objevit […]