Okno příležitosti – křišťálová konfigurace

Okno příležitosti – křišťálová konfigurace

Jedním z mnoha dalších vnějších znaků, které křišťály mohou mít je takzvané okno. Pokud má Váš křišťál více jak 6 fazet – tedy ploch na hrotu, je nositelem právě této konfigurace. Okno může být jedno, ale klidně i více. Okno má tvar kosočtverce či diamantu, podle jeho sklonu rozlišujeme, jaký typ okna to je.

Okno (tvar diamantu)

Krystal s oknem nás může spojit s naší duší, například při meditaci usnadňuje napojení, a to nejen na duši, ale i třeba na svoje průvodce, světelné bytosti či do jiných realit.

Okno vlevo

V tomto okně je přímý odkaz do naší minulosti. Krystal nám pomůže skrze něj vstoupit do doby a vibrací, které už jsme v minulosti prožívali a které mají pro přítomnost nějaké poselství. Například když potřebujete rozvinout nějakou svou schopnost, požádejte krystal, aby Vás zavedl do doby, kdy jste ještě měli tuto schopnost plně aktivní. Krystal Vás spojí s Vaším já v jiné podobě (a době) a vy budete moci lépe uchopit potřebné vibrace.

Další schopností krystalu s touto konfigurací je harmonizovat funkce levé – analytické části mozku. Požádejte krystal, aby zlepšil zapojení Vaší logické mysli do celkové funkce mozku, lépe propojil s Vaší kreativní částí.

 Okno vpravo

Toto okno nás může spojit s naší budoucností. Pokud potřebujete odkrýt část své budoucnosti, požádejte krystal, aby Vás zavedl tam, kam je potřeba.

Kromě toho tato konfigurace harmonizuje pravou mozkovou hemisféru, která vládne kreativitě, představivosti a vnímání celistvosti. Požádejte krystal o harmonizaci ženské části mozku. Pokud máte krystal, který má zároveň pravé i levé okno, může harmonizovat obě mozkové hemisféry současně, nebo můžete pracovat s dvěma krystaly zároveň (každý ponese jedno okno).

2016-03-10-13-25-11

Mezi krystaly, které jsou s námi doma, je několik (spíš hodně) těch, které mají okno. A právě jeden z nich mě přivedl k napsání tohoto článku. Je to velmi drobný křišťál, který nese několik konfigurací (většina krystalů nese znaků více). Tento je lemurské křišťálové semínko, je oboustranný, tedy má dva hroty, nese 2x tvář (fazetu) Isis a má 3 okna. Jedno do minulosti, druhé do budoucnosti a třetí je oknem diamantovým, tedy spojuje s duší či třeba s jinou dimenzí.  Velmi silná kombinace ženské energie a poselství, které pro mě tato energie má.

Protože v poslední době řeším vyjádření se tvořivé energie, tedy krční čakru, vzala jsem si na pomoc tento křišťál. Požádala jsem ho, aby mi ukázal něco z mé minulosti, abych „nasála“ ty pravé vibrace dokonale vyjádřené tvořivé energie. „Kupodivu“ jsem uviděla něco jiného, než bych čekala, jak jinak. Očekávání bývají často velmi pomýlená 😀 . A tak jsem uviděla ženu s dlouhými hnědými vlasy, s copem v šatech ze lnu v přírodní barvě. Velmi prostě oblečená, na první pohled ničím zvláštní. Na druhý pohled ovšem bylo jasné, že je to umělkyně. Tvořila nádherné tapiserie, které byly známé široko daleko. Nabízeli jí za ně veliké jmění, ale ona je nedělala pro každého. Když mi došlo, že ta žena jsem já, cítila jsem obrovskou hrdost a zároveň úlevu. Přesně tohle jsem potřebovala, potřebovala jsem vědět, že tyto vibrace jsou ve mně a vždy byly. Že umím tvořit, vyjadřovat vnitřní krásu skrze věci, které dělám.

Krystaly s konfigurací okno jsou tu pro nás právě z těchto důvodů. Usnadňují nám nalézat odpovědi na naše otázky. Pomáhají nám napojit se sami na sebe. Díky spolupráci s nimi se před námi otevírají i doposud zavřené dveře.