Spojení se Zemí skrz magnetické minerály

Spojení se Zemí skrz magnetické minerály

Každý člověk, potřebuje být fyzicky propojený se Zemí, aby jeho tělo mohlo využívat své samo léčivé schopnosti. Když nejsme fyzicky uzemnění, náš nervový systém bývá přetížený, může se projevit syndrom neklidných nohou, třes rukou a stálé vnitřní napětí. Je mnoho způsobů, jak se fyzicky se Zemí propojovat. Například bosá chůze, práce s půdou (holýma rukama), objímání stromů, dokonce se dají koupit uzemněné boty nebo zařízení, které uzemní postel.

Pokud však pracujete s energií – jste pracovníkem světla, skrze kterého  na Zem proudí kvanta informací z vyšších sfér, je pro Vás uzemnění ještě důležitější, než jen pro harmonickou funkci Vašeho fyzického těla. Energie (a informace) k Vám stále proudí a pokud je v sobě hromadíte, můžou se u Vás objevit bolesti hlavy, zad, nevolnosti, arytmie, třas a jiné nepříjemné symptomy. Tyto symptomy jsou často označovány za příznaky transformace, ale spíše ukazují na to, že Vámi prochází zvýšené množství energie, kterou (zatím) neumíte poslat dál.

Skvělými pomocníky v uzemňování jsou minerály, které jsou magnetické. Jsou to například všechny, které obsahují železo, ale i mnohé další. Tyto minerály nás uzemňují skrze zemskou čakru, která se nachází pod našimi chodidly a řadí se mezi vyšší čakry. Pokud tyto minerály budete nosit ve svém energetickém poli, třeba v kapse nebo ve formě přívěsku, budou Vaše energetické pole propojovat přímo se Zemí, která ve svém jádru obsahuje obrovské množství roztaveného železa.

Toto přímé spojení se Zemí, které díky těmto minerálům získáte, mám bude pomáhat nejen s výše zmíněnými fyzickými projevy nahromaděné energie, ale také v takzvaném uzemněném konání (dotahování věcí do konce).  Každému z nás sedí více trochu jiný minerál, protože všechny současně působí i na jiné čakry. Zde pár příkladů:

  • Magnetit – velmi silný a účinný, nápomocný v řešení  dlouho odkládaných záležitostí (doslova vyhání kostlivce ze skříně).
  • Černý turmalín – kromě uzemnění pomáhá vidět aspekty v našem životě, které nám škodí.
  • Hematit – velmi jemně uzemňuje, vhodný i pro děti, například ve škole nebo do jejich ložnice.
  • Pyrit – vedle přímého spojení se Zemí a hmotným světem pracuje se třetí čakrou, takže nám pomáhá vidět svou vlastní hodnotu, velmi doporučuji.
  • Bronzit – pomáhá přijímat situace takové, jaké jsou a díky tomu získáme lepší kontrolu nad svým životem.

Minerálů s obsahem železa je mnohem víc, tyto uvádím jako snadno dostupné a velmi účinné pomocníky. Příjemné uzemnění přeji.


Related Posts

Pyrit – rytíř v zářivé zbroji

Pyrit – rytíř v zářivé zbroji

Pyrit je známý tím, že pracuje s mužskou, jangovou energií. I jeho nejznámější forma – kostka tomu nasvědčuje. Není to kámen vyšších vibrací, jeho působnost se projevuje přímo ve hmotě (mnohem více než na jemnohmotných úrovních), tedy je to skvělý průvodce pro každodenní život. Tak […]

Skoryl – Mistr rozlišování

Skoryl – Mistr rozlišování

Skoryly jsou asi nejrozšířenější krystaly z rodiny turmalínů. Jak co se týče četnosti výskytu, tak i mezi lidmi. Černé turmalíny jsou známé jak pro své uzemňovací schopnosti, tak i jako ochranné kameny. Jakým způsobem tedy pracují a jak působí na naše energetické pole? Černé turmalíny […]