Máte odvahu být jiní? – Jak posílit sebelásku, sebedůvěru a sebevědomí

Máte odvahu být jiní? – Jak posílit sebelásku, sebedůvěru a sebevědomí

Základem schopnosti zhmotňovat své sny a své vnitřní bohatství je sebedůvěra, sebevědomí a sebeláska.

  • Jen ten, kdo cítí bezpodmínečnou lásku sám k sobě, dokáže jít za svými sny a nebát se toho, co si o něm kdo myslí. Když máte otevřené srdce, dokážete mnohem snadněji nastavovat pevné a jasné hranice, dokonce i svému egu, které se vás může snažit přesvědčit, že pohodlnější bude radši nedělat nic a že vaše sny stejně za tu práci nestojí.
  • Sebe-vědomí znamená znát sám sebe, být si vědom se jedinečnosti a odlišnosti. Znát své kvality i nedostatky, znát svoje největší strachy i největší touhy. Když budu mít zdravé sebevědomí, dokážu své obavy transformovat a použít k osobnímu růstu a své kvality používat nejen ve svůj prospěch, ale i pro vyšší dobro.
  • A sebedůvěra je nezbytná k tomu, abychom byli vůbec ochotni připustit si, že naše sny a touhy stojí za to. Že vše, co si dokážeme představit má potenciál a může se realizovat ve hmotě. Sebedůvěra je motor, je to víra ve svou vlastní hodnotu.

Všechny tyto vlastnosti je potřeba posilovat a cíleně pěstovat. Hýčkat si je, aby se nás držely. A pokud některou z nich příliš neoplýváte, chovat se tak, aby k Vám zavítaly. Tak třeba sebedůvěra. Jak jste na tom se sebedůvěrou? Máte jí pouze trochu, nebo je příliš přehnaná a často se mění spíše v pýchu? Je s vám vaše sebedůvěra stále, nebo se v krizových situacích nenápadně vytratí? Pozvěte k sobě tyto vlastnosti a poznejte, čím je v sobě zesilujete a čím zeslabujete. Kdy se jim u vás líbí a kdy berou nohy na ramena.

Krystaly, které vám s pomohou se zdravou sebedůvěrou, sebe-vědomím a sebeláskou jsou ty, které ovlivňují třetí a čtvrtou čakru. Budete tedy potřebovat dva krystaly z těchto dvou skupin, z každé jeden.

  1. Pyrit, citrín, zlato, zlatý topaz, tygří oko, žlutý fluorit… (minerály pro třetí čakru)
  2. Rhodochrosit, růženín, rhodonit, rhodolit, manganokalcit, růžový Botswana achát (minerály pro srdeční čakru v růžové barvě)

1483376807450S krystaly můžete pracovat buď tak, že je budete mít u sebe (v kapse například), v tomto případě doporučuji vyčistit auru (jak jsem popisovala v předchozím článku), sednout si do pohodlné pozice a uzemnit se. Požádejte vybrané krystaly, aby vám dodaly vibrace zdravé sebedůvěry, sebevědomí a sebelásky. Noste tyto krystaly stále u sebe, dokud budete cítit, že je to potřeba.

Pokud zvolíte mřížku, použijte minerály, které cítíte, že jsou ty pravé pro vaši jedinečnou osobnost. Já jako centrální kámen použiju pyrit, který mi dodá potřebnou sebedůvěru, odvahu se odlišovat a sílu svou jedinečnosti obhájit jak sama před sebou, tak i před ostatními. Jako kameny, skrze které chci svého záměru dosáhnout zvolím růžové acháty, protože ty mi pomůžou zůstat ve svém srdci, otevřít se více soucitu a bezpodmínečné lásce. A jako vždy zařadím křišťály na posílení energie celé mřížky.

Za pomoci krystalů do svého života pozvete více sebedůvěry, sebevědomí i sebelásky, což vám umožní snadněji následovat své vize, protože i nechápavé řeči lidí, kteří nesdílí vaše nadšení vás zanechají chladnými. A přestože můžete ve své sebedůvěře občas klopýtnout, budete vědět, kdo vám s ní může pomoci.

2017-01-1-22-50-15