Tajná řeč kamenů – rozlomený krystal

Tajná řeč kamenů – rozlomený krystal

Také už se Vám někdy podařilo rozbít krystal na dvě půlky, tedy v tom lepším případě? Mně naposledy docela nedávno. Zašla jsem do místního obchodu s minerály, jestli tam nenajdu nějaký skvost. A taky našla. Kromě jednoho roztomilého tabulárního křišťálu a laserové holi jsem objevila překrásnou malou drůzu. Když jsem vyšla před obchod, balíček s krystaly mi vypadl z ruky a z drůzy byli tři kusy. Nejdřív jsem se lekla, že ke mně ta drůza nechtěla a že jsem jí neměla kupovat. Ona totiž má mnoho silných signatur, například má jednu tvář Isis, je strážcem záznamů, je v ní okno do minulosti, duha, má vyrovnaný jin i jang a to rozhodně není vše. Mimochodem takový poklad se dá koupit v mnoha obchůdcích za luxusní cenu do sta korun.

A tak jsem si řekla, že se kamínku zeptám, proč se to stalo. Tento krystal je na tři kusy. Mělo to tak být, měl být rozdělen. Má být mostem pro tři lidi. Menší dva kusy se mají stát šperkem. Třetí, největší kus má být zatím u mě. Víc nevím, ale jsem natolik zvyklá naslouchat řeči kamenů, že nepochybuji…

1485964239515

Rozlomený krystal zpravidla říká, že má být rozdělen. Jedna část má přijít k někomu, kdo ji potřebuje, druhou si máte buď nechat, nebo občas darovat někomu dalšímu. Takto „nahlas“ k nám dokážou kameny promlouvat, abychom neměli pochybnosti. Pokud se Vám to někdy stane, zkuste se zeptat, co to znamená, možná Vás překvapí zcela jasné poselství.

S láskou Tereza Stropnická

 

Tento článek můžete  šířit v neupravené formě s uvedením jména autorky s aktivním odkazem na stránky www.kristalovakomnata.cz a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji.

.