Ať žije diskriminace!

Ať žije diskriminace!

Stejně jako u lidí, i u kamenů platí, že není kámen ten, aby se zavděčil lidem všem. Také se vám stává, že některé kameny prostě míjíte, netoužíte po nich, nebo vám nic neříkají? A pozor, není to totéž, jako když ve vás kámen vyvolává strach či odpor. To je zcela jiný případ. Ale lhostejnost, to je to, oč tu běží. U mě lhostejnost vyvolává třeba růženín a musím přiznat, že jako přecitlivělá a silně empatická osoba se stydím to přiznat. Protože co když to bude tomu růženínu líto? Ale mohu vás ujistit (a zároveň i sebe), že růženínu je to jedno, protože on ví, že tu není pro mě. Zrovna tak může někoho jiného nechávat chladným můj milovaný kunzit a určitě ho to nebude zraňovat či urážet, tyto emoce náleží jen nám lidem. V mém případě je takových kamenů, které jdou „mimo mě“, mraky, a i když o nich vím hodně, dokážu načíst jejich energie, nebudu o nich mluvit se stejnou vášní, jako třeba o auralitu 23.

A jaký že je tedy rozdíl mezi lhostejností a odporem a co je za nimi ukryté?

  • Lhostejnost – toto slovo můžete nahradit netečností, nezájmem apod. Pokud nás něco nepřitahuje ani neodpuzuje, nebo je třeba mimo náš zorný úhel, tento kámen prostě nepotřebujeme. Třeba proto, že jeho vibrace máme dokonale zmáknuté, umíme se do nich dostat bez pomoci prostředníka a jsou nám vlastní. Anebo je tu druhá možnost – jeho vibrace jsou nám natolik vzdálené, že na ně zatím nemůžeme ani pomyslet a čeká nás ještě dlouhá cesta, než budeme schopni naladit se na ně.
  • Odpor – nebo třeba strach, děs apod. Pokud ve vás některý kámen vyvolává tyto emoce, není to obranná reakce, není to ochrana z jiných dimenzí, od vašich průvodců či od vašeho vyššího já, je to strach ega, které se bojí o své staré dobré zvyklosti. Naše osobnost se bojí změn, protože výsledek změny je vždy nejistý, cesta do neznáma může být velký propadák a vůbec, proč měnit to, co znám, v čem umím chodit za něco, co mi může způsobit veliké nepohodlí? Sami to znáte, ego a jeho mluvčí mysl nám dokáží rozmluvit sebelepší úmysl něco se sebou udělat. A tak až pocítíte odpor k nějakému kameni, chtějte vědět víc. Poznejte svůj strach, poznejte ten kámen a přemýšlejte, proč ho nechcete poznat. Zcela jistě přijdete na velmi zajímavé věci.

A jaký kámen diskriminujete vy a který vás děsí? Pochlubte se, nebo se aspoň zamyslete 😀 .

S láskou Tereza Stropnická

 

Tento článek můžete  šířit v neupravené formě s uvedením jména autorky s aktivním odkazem na stránky www.kristalovakomnata.cz a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji.