Mistr kunzit – průvodce krajinou srdce

Mistr kunzit – průvodce krajinou srdce

Rok 2018 má býti silně spojení s energií Venuše. Čeká nás nové vnímání toho, co láska je a co není. Budeme se učit, jak v sobě lásku více hýčkat a také jak jí více dávat ostatním. O kunzitu je známo, že v sobě nese vibrace bezpodmínečné lásky a má schopnost nás připravit na setkání se svým dvojplamenem. O tomto tématu se toho hodně píše i mluví, ale jsme schopni si uvědomit, kolik vzorců chování, očekávání a uměle vytvořených představ o lásce v sobě vlastně máme? Opravdu jsou všechny naše představy o tom, co vlastně láska je naplnitelné a uskutečnitelné? Skrze kunzit vede brána přímo na Venuši, planetu bezpodmínečné lásky, a tak jsem se tam s ním vydala, abych dostala pár odpovědí na své otázky. Mé dva krásné kunzity byli mými průvodci (jeden se mi ukázal jako muž a druhý jako žena) a zde jsou jejich odpovědi na pár z mých otázek.

Můžeme se my lidé učit přímo od bytostí z Venuše?

Prostředí Venuše je velmi specifické. Je zde plno „chrámů“, ve kterých můžete zregenerovat svá těla, vrstvu po vrstvě. Jsou zde místa, kde můžete „studovat“ a připravovat se na život v jiných realitách. Když tam ale vstoupíte a neotevřete své srdce, vaše mysl mnohé zablokuje a léčení nebude celistvé. Proto se většina lidí dostane na Venuši během svého spánku (mysl je v tu dobu mimo provoz). Pokud se chcete dostat na Venuši skrze nějaký portál zcela vědomě v bdělém stavu, nejdříve musí vaše mentální tělo projít očistou, při které odhodí vzorce, spojené s nepodmíněnou láskou. To způsobí řetězovou reakci a dojde k vyrovnání na všech úrovních, včetně té fyzické.

Které mentální vzorce nám nejvíce brání v přijímání i dávání lásky?

Láska je něco, co nemá začátek ani konec, je to stav, je to způsob bytí. Láska nemá pranic společného se škatulkami, do kterých se jí snažíte vecpat. Neexistuje nic takového, jako: pravá láska je, když… Pravá láska je. Nic víc. Tak třeba vaše představy, co jsou dvojplameny. Podle nich si do svého života přitáhnete druhou půlku své duše, když jste na to připraveni. A jak si tuto svou druhou půlku naprostá většina z vás představí? Samozřejmě jako osobu opačného pohlaví, která vás neobyčejně fyzicky přitahuje. Tento koncept dvojplamenu je tak…lidský.

A jak to tedy s dvojplameny je?

Rozdělení duše na dvě polovinu – mužskou a ženskou je váš mýtus. Každý muž i každá žena v sobě nese obě energie. Dvojplamen není nějaký váš doplněk, který zaplní to, co vám schází. Koncept dvojplamenů vychází ze zkušenosti, kterou prochází každá bytost ve vesmíru – pocit izolace od celku či také od „boha“. Když žijete v jistých vibračních úrovních, máte pocit, že jste sami, že nejste propojeni s ostatními a že vám něco chybí. Když však své vibrace pozvednete, jste připraveni do sebe integrovat esenci dvojplamenu. Touto esencí je poté naplněno naprosto cokoliv, co jste schopni či ochotni přijmout (záleží na tom, nakolik máte otevřené své srdce). Dvojplamenem tedy vůbec nemusí být životní partner v romantickém slova smyslu, ale třeba vaše vlastní tělo, které začnete milovat, může jím být květina, kterou pěstujete doma v květináči. Může jím být vaše nejlepší kamarádka nebo třeba včela letící kolem vaší hlavy. Touto esencí je bezpodmínečná láska v kombinaci s vnímáním jednoty všeho bytí.

Je možné nějak urychlit připravenost k přijetí esence bezpodmínečné lásky?

Je i není. Jde o proces, kterým si musíte projít. Na počátku je třeba přijmout tento záměr, a to vám do života přivede různé události (a jiné synchronicity), které vás povedou k vyléčení srdce a pozvednutí vibrací. Tento proces můžete urychlit pouze tím, že mu nebudete klást odpor a nebudete posuzovat, kam to celé vede. Proces vás může totiž protáhnout blátem a mlhou a vy neuvidíte, že hned na dosah ruky už je slunce a rozkvetlá louka. Otevřete se své intuici a přijměte své role, které musíte sehrát pro dobro své i dobro ostatních.

krystalová mřížka

Otázek jsem měla mnohem víc, mnohé osobního rázu a na všechny jsem dostala srozumitelnou a pro mě uspokojivou odpověď. Pokud i vy chcete dostat odpovědi na své otázky, směle se vydejte na Venuši, třeba za pomoci některého z jejích kamenů.  A pokud se na to necítíte takto přímo, požádejte o setkání s energiemi z Venuše zde na Zemi. Jsou léčivé a plné zcela bezpodmínečné lásky.

S láskou Tereza

www.kristalovakomnata.cz


Related Posts

Hiddenit a kunzit – Nejčistší podoba lásky k životu

Hiddenit a kunzit – Nejčistší podoba lásky k životu

Hiddenit a kunzit jsou krystaly, které z nás umí vydolovat lásku v její nejčistší podobě. Ono je těžké si takový stav vědomí představit, protože si vše umíme představit jen z té úrovně, na kterou jsme vyladění. I když při meditaci jsme schopni naladit se na […]

Krystaloterapie – Rebel či spratek?

Krystaloterapie – Rebel či spratek?

Každý, kdo nechce žít podle mantinelů a pravidel, které nám nastavil někdo jiný, ať třeba rodiče, nebo “systém” jako takový by se dal označit za rebela. Prostě někoho, kdo se neřídí pravidly druhých lidí, jediné, co ho vede je jeho vnitřní hlas a vlastní morální […]