Selenit – strážce čistoty vibrací

Selenit – strážce čistoty vibrací

Jestli existuje kámen, který dokáže jako most spojit svět hmotný a světy jemnohmotné, je to selenit. I jeho struktura vypovídá o tom, že dobře vede energie, tak jako všechny “vláknité” kameny s rýhováním. Dokáže předávat energie oběma směry, tedy z jemnohmotného do hrubohmotného světa a naopak. To, že kolem sebe rozšiřuje vysoké vibrace i to, že úžasně čistí auru je o něm známé a v mnoha článcích jsem o tom psala. Tak úžasný kámen, jako je selenit si však zaslouží víc než pár zmínek v textu. Jak tedy selenit pracuje a co přesně dělá s naším energetickým polem?

selenit

Tak jako všechny minerály, selenit je jakýmsi stabilizátorem vibračních frekvencí. My lidé jsme nestálí a proměnliví, snadno se necháváme ovlivnit vnějším světem. Minerály takové nejsou. Jsou stabilní a jejich vibrace se nemění. Přítomnost selenitu v místnosti (případně v naší kapse) má velmi blahodárný vliv jak na naše tělo, tak i na naše jemnohmotné části.

Pokud otevřeme své fyzické tělo a každou jeho buňku blahodárným vibracím selenitu, můžeme svým vnitřním zrakem pozorovat, jak se naše buňky plní bílým zářivým světlem, absolutní čistotou. Zkuste si třeba lehnout a dát si selenit do oblasti břicha. Představte si, jak se selenit fyzicky propojuje s vaším tělem, jak jeho bílá záře naplňuje každou vaši buňku a čistí svým světlem každý skrytý kout vašeho těla. Setrvejte v jeho záři tak dlouho, jak vám to bude milé, a i poté v sobě uchovejte jeho energii.

Stejným způsobem můžeme čistými vibracemi selenitu naplnit i své jemnohmotné části. Světlo je známé svými ochrannými schopnostmi, není v celém vesmíru silnějšího ochránce. Bílé světlo pro svou ochranu při meditacích a putování v různých dimenzích používají například tibetští mniši. Pokud děláte jakoukoliv energetickou práci, od práce s myslí po komunikaci s jinými bytostmi, doporučuji mít u sebe selenit pro udržení maximálního potenciálu svých vibracích. Před začátkem energetické práce dovolte selenitu naplnit celé vaše energetické pole a vytvořit tak takřka neprůstřelnou ochranu před nízkými bytostmi i prožitky.

Když se selenit vpustíte do svého života a tím myslím naplno, můžete se připravit na veliké změny:

  • Propoj se se mnou a vzpomeň si, že i ty jsi utkán z čistého světla. Nemusíš se nic učit, nemusíš nic hledat, jen si to dovol!
  • Řekni buňkám svého těla, že se mohou otevřít mým vibracím. Dovol jim pustit vše, co je svírá a drží mimo čisté frekvence zdraví a vitality.
  • Dej si mě pod polštář nebo k posteli pro klidný spánek plný objevů a lekcí ve vyšších dimenzích. Budu klíčem, který ti otevře všechny dveře.
  • Proměň svůj domov ve svatyni hodnou vědomého člověka. Vše nízké zanech mimo své energetické pole, vše, co není hodné tvé velikosti transformuj.
  • Poznej, že křehkost je pouze iluzí. Poznej, že není třeba bojovat, jen být sám sebou. Poznej, že můžeš naplnit všechny své sny, pokud je záměr tvého srdce čistý.

selenit

Tak, jako můžeme selenitem “čistit” své energetické pole i fyzické tělo, můžeme stejným způsobem čistit svůj životní prostor, šperky, které nosíme, dokonce i mobilní telefon a počítač. Vždy, než se do toho pustíte, nezapomeňte selenit požádat o spolupráci a svou myslí mu neklaďte žádný odpor.

 

 

 


Related Posts

Krystaloterapie – Práce se záměrem

Krystaloterapie – Práce se záměrem

Mezi minerály jsou odborníci, kteří dokážou například velmi účinně čistit jak od mentálních programů, tak od nežádoucích energií. Aby to pro nás mohli udělat, je nutné to takzvaně zamýšlet, tedy mít takový záměr. Naše vlastní aktivita je nejen žádoucí, ale nezbytná, tak jako ve všem. […]

Krystaloterapie – Co s patogeny?

Krystaloterapie – Co s patogeny?

V oblasti osobního, a hlavně duchovního rozvoje panuje všeobecně přijímaná teze, že podstatné je to, jak jsme nastavení ve svém nitru. Tedy nezáleží na tom, co se děje kolem nás, když jsme dobře “vyladění”, jsme schopni si udržet vnitřní klid a vyzařovat harmonii i ve […]