Krystaloterapie – jak zvládnou úzkost z davů

Krystaloterapie – jak zvládnou úzkost z davů

Každý člověk, který na sobě pracuje a začne pročišťovat své energetické pole, dříve či později začne vnímat (či načítat) energie prostorů, rostlin, zvířat i lidí kamkoliv vkročí. Není ani podstatné, zda načítá do svého vědomí, nebo jen cítí a vnímá, protože obojí ovlivňuje naše energetické pole. Jít potom mezi lidi může být dosti náročné, obyčejný nákup v obchodním centru se stává živoucí noční můrou. Dokonce i nevinný výlet na místní koupaliště může stát mnoho sil a místo toho, aby se člověk vrátil domů odpočatý, musí se vzpamatovat, srovnat si své pole zase do “normálu” a občas i řešit luxusní bolesti hlavy.

Proto je dobré vyrazit vždy připraven(a) a s patřičnou ochrannou. Mezi krystaly je více druhů, které nám mohou být nápomocné a pracují s naším polem různými způsoby. Jako nesilnější ochrana, která kolem naší aury vytvoří doslova štít, mohou úžasně posloužit například labradorit, měsíční kámen, sluneční kámen, kyanit, tyrkys nebo třeba larimar. Pokud vás jeden (nebo i více) z těchto kamenů přitahuje, můžete ho sebou brát v kapse, nebo ještě lépe v podobě šperku. Každý z nich je napojený na jiné síly, které vás budou chránit, nejhutnější energie s lehkostí zvládne třeba černý kyanit, mnohem jemněji bude působit larimar, ovšem pravdou je, že se v něm skrývá mocná síla vodního elementu a dokáže jako tsunami spláchnout vše, co by vás chtělo ohrozit. Pokud si vyberete na svou ochranu jeden z těchto kamenů, je dobré se před každým dobrodružství mezi davy lidí na kámen (či šperk) napojit a vizualizovat si ochrannou kopuli, kterou kolem vás vytvoří a skrze kterou k vám neproniknou energie ostatních lidí.

Další možností jsou například černý turmalín (skoryl), případně hnědý turmalín (dravit). Cizí energie vyloženě nezablokují, ale dokážou je pročistit a k nám pustit jen to, co naše pole už snese. Zároveň velmi zrychlí energetické toky v našich čakrách, doslova se z nás stane průtokáč 😀 a jen tak něco nemá šanci na nás ulpět. I zde je fajn mít buď kamínek do kapsy, šperk z turmalínu, případně pro megalomanky menší menhir do kabelky. Tak jako v předchozím případě fajn se s krystalem dopředu domluvit na přátelské výpomoci s agresivní a nepříjemnou energií, se kterou se můžeme tam venku setkat. Tu laskavou a láskyplnou rádi do svého pole vpustíme, ale predátoři ať si jí klidně ponechají.

Z Křišťálové komnaty

Tereza Stropnická

 

 


Related Posts

Kyanit – průvodce světem příčin

Kyanit – průvodce světem příčin

Kameny vyšších vibrací, mezi které patří i kyanit, pracují s mimotělními čakrami. Tím, že otevírají vyšší čakry, harmonizují i ty základní. Jejich vliv je ale na rozdíl od kamenů, které jsou více zaměřeny na základní čakry úplně jiný. Například karneol, který pracuje s 2 čakrou dodává energii, […]

Oranžový kyanit

Oranžový kyanit

Kameny vyšších vibrací, mezi které patří i kyanit, pracují s celým naším energetickým systémem. Tím zároveň harmonizují i všechny čakry. Jejich vliv je ale na rozdíl od kamenů, které mají pomalejší vibrace, je trochu jiný. Například karneol, který pracuje s křížovou čakrou a dodává nám […]