Šungit – speciální zásahová jednotka

Šungit – speciální zásahová jednotka

Šungit je relativně známý kámen i mezi lidmi, kteří jinak s krystaly vůbec nepracují. Svou strukturou a složením je to velmi výjimečný kámen, jehož základ tvoří nekrystalický uhlík, který je ve formě fullerenů, což jsou zjednodušeně koulím podobné molekuly uhlíku o 60 atomech. Kromě uhlíku je v šungitu obsaženo mnoho prvků, údajně až polovina z celé periodické tabulky prvků. Už jen to ukazuje, že jde o velmi univerzální minerál, který v sobě má obrovský vibrační rozsah. Obecně je známý tím, že dokáže čistit vodu, chrání před elektro smogem, koupil jej lze v různých tvarech a formách. Dokáže silně pohlcovat energie všeho druhu a jeho největší výhodou je, že se dá velmi snadno “programovat”.

šungitŠungit nelze přirovnat k žádnému jinému minerálů, a to jak jeho účinky, tak i energetickým vyzařováním. Každá jeho molekula je samostatnou jednotkou, přirovnávám ho k nanobotům, které lze velmi snadno “ovládat” a to jak ve fyzické formě, tak i v éterické. Šungit lze velmi snadno používat jako ochránce v jeho éterické podobě, přesto doporučuji mít ho i v celé jeho kráse, tedy i fyzicky. Čím lépe dokážete pracovat se svou myslí, tím lépe dokážete pracovat i se šungitem a jeho schopnostmi. Zde je pár příkladů, jak šungit můžete použít, je to ovšem jen zlomek a záleží pouze na vaší představivosti, protože u šungitu platí, že nic není nemožné.

  • šungitová voda – pokud do vody vložíte šungit, může pro vás udělat mnohem více, než jen vyčistit a energetizovat vodu. Tato voda může dále pracovat ve vašem těle na konkrétním úkolu, hasit požár (konkrétní zánět), odstraňovat z těla toxiny či těžké kovy. Můžete si to představit tak, že šungit v těle bude pracovat jako pohlcovač těchto látek, které v těle nemají co dělat. Vytáhne z těla zablokované energie a to způsobí, že toxiny odejdou i fyzicky.
  • ochrana domu před elektro smogem a geopatogeními zónami – dejte si kousek šungitu buď na každé okno, případně do všech rohů domu zevnitř či zvenku a požádejte šungit (jinými slovy naprogramujete), abych kolem vašeho obydlí vytvořil ochranné pole. Představit si ho můžete jako kopuli, která má tvar fullerenu – 60ti atomární molekuly šungitu. A vůbec se nedržte při zemi, dovolte šungitovým nanobotům, aby po této kopuli vesele proudili sem tam a pohltili každou neharmonickou energii, která by se chtěla dostat dovnitř.
  • čištění a harmonizace aury – šungit na očistu aury doporučuji hlavně při velkém úklidu, případně pokud cítíte nějaké ohrožení jak zevnitř, tak zvenčí. Šungit dokáže z energetického pole odstranit energie přitáhnuté z míst pochybných vibrací (třeba když se ocitnete někde, kam byste dobrovolně nešli), případně dokáže na povrch vytáhnout hluboko uložené stíny, které se hlásí o slovo. Stačí šungit poslat jako stopovacího psa do hlubin svého nevědomí a on najde přesně to, co je třeba. Případně poslat na konkrétní místo fyzického těla, ve kterém cítíte diskomfort a dovolit mu pracovat.
  • podpora růstu rostlin – šungitou drť, která se používá na čistění vody můžete nasypat do záhonů, květináčů či ke kořenům stromů a pošlete “nanoboty” na pomoc rostlinkám.
  • kosmetické účely – šungitová voda je úžasná na oplachování vlasů či hydrataci pleti

Možností je nekonečně mnoho, třeba podpora auta a jeho fungování, zrovna tak jako dalších strojů a přístrojů. Nebojte se experimentovat a už vůbec se nebojte toho, že molekuly šungitu nevidíte pochodovat kolem svého domu v jejich éterické podobě, protože co se počítá jsou výsledky, změny v životě, ke kterým nás pomoc minerálů vede, harmonizace a zlepšení zdraví, vztahů a pohody.

Z Křišťálové komnaty

Tereza Stropnická