Malachit – Brána do ráje

Malachit – Brána do ráje

Malachit kámen vzbuzující rozporuplné reakce. Ačkoliv je velmi krásný, mnozí lidé se obávají jeho účinků. Pracuje se částečně i se solárem a krční čakrou,  ale hlavně se srdeční čakrou, možná je jeho značný přesah právě tím, co lidi trochu děsí. Je to kámen, který má moc vás skrz skutečný očistec přivést do ráje. Vrstvu po vrstvě vás prohlédne, pomůže vám vyléčit šrámy na srdci, což vám následně zvedne sebevědomí a umožní se přestat skrývat za masky. Najednou zjistíte, že nemáte problém mluvit svou vlastní pravdu, nestydíte se za svou jedinečnost a za to, že vaše cesta je jiná, než od vás ostatní očekávají.

malachitMalachit dokáže pracovat ve velkých hloubkách našeho nevědomí a pomáhá nám se jím probrat. S malachitem ve svém poli dokážeme rozlišit, co jsme my, a co ne. Dokážeme vnímat, které věci jsme si jen přivlastnili, protože nás někdo přesvědčil, že to tak je správně. A dokážeme rozlišit, jaký poklad se v našem nitru skrývá. A navíc vše, co nám malachit odryje nelze nežít, nelze se vrátit zpět a lhát sobě do kapsy. Malachit nás doslova a do písmene nutí měnit své chování podle toho, jak se postupně rozšiřuje naše vědomí. Pokud máte silné sklony strkat hlavu do písku, protože nechcete některé věci řešit, pravděpodobně se budete malachitu vyhýbat, protože jeho účinky vás budou nutit postavit se čelem k tomu, co víte, ale nechováte se podle toho.

 

Kdy tedy sáhnout po malachitu jako průvodci?

  • jsi připravený na syrovou pravdu o sobě samém? Jsi připravený změnit to, co považuješ za realitu? Jsi připravený opustit to, co jsi považoval za správné vnímání světa i sebe samého? Pokud ano, vstup do mé energie a počkej, až se mlha rozpustí. Budeš překvapen, co uvidíš.
  • jsi ochotný neotáčet se zpět a vydat se na sebe objevnou cestu, která tě svlékne do naha, obere tě o iluze o sobě samém a na které budeš mnohokrát muset pohlédnou do hlubin svého srdce? Pokud ano, povedu tě.
  • jsi smířený se tím, že žiješ v bublině, která musí nejdříve prasknout, abys poté mohl poznat, co to je nekonečno a život mimo omezení tvé mysli? Pokud jsi otevřený všemu, otevři se i mé energii.

krystalová mřížka

Pokud Vás tento kámen přitahuje, ale přesto se ho trochu bojíte, možná se jen bojíte své vlastní síly. Malachit je trochu náročný kámen, ale za tu práci na sobě to rozhodně stojí.

Z Křišťálové komnaty

Tereza Stropnická

 


Related Posts

Krystaloterapie – Test kvality vztahu

Krystaloterapie – Test kvality vztahu

Začátky vztahů bývají opojné a sluncem prozářené. Hormony přesycené tělo ovlivňuje jak naše emoce, které jsou zesílené, tak i mentální schopnosti, které jsou naopak v těžkém útlumu. Co kdyby vám někdo na začátku vztahu dal do ruky kouzelný nápoj, který by vám pomohl prohlédnout přes […]

Krystaloterapie – cesta celistvosti

Krystaloterapie – cesta celistvosti

Krystaloterapií nazývám práci s vlastním energetickým systémem, případně ji můžeme provádět na někom dalším. Podstatou je za pomoci minerálů změnit, usměrnit či vyladit toky energií v našem energetickém těle, což se následně promítne do všech životní oblastí včetně těla fyzického. Nejde ani tak o to říct si, […]