Krystalová mřížka – přišel čas konat?!

Krystalová mřížka – přišel čas konat?!

Až když plně a bez odporu v srdeční čakře přijmeme situaci takovou, jaká je, otevírá se nám možnost začít konat. Přijetí bohužel nelze urychlit tím, že se zaměříme na pozitivní informace a vše nepříjemné přestaneme svým vědomím vnímat, protože toto jen vede k zapouzdření obav buď v energetické formě, nebo též přímo ve fyzickém těle. Pokud jste v posledních dnes cítili smutek, obavy a podobně, ani ujišťování “autorit” (ať již z oblasti zdravotnictví, politiky či duchovna), že vše zvládneme, že vše je v pořádku a pro naše dobro, na energetické úrovni nenapraví odpor na srdeční čakře, ale jen ho potlačí a zamete pod koberec.
Přijetí (i jakékoliv jiné situace, než v jaké se momentálně nacházíme všichni) může chvíli trvat a všechny růžové krystaly nám s tím mohou pomoci. To, že k přijetí došlo a tím i uvolnění energetického toku v těle lze subjektivně poznat docela snadno. Najednou máte potřebu konat, už ne z pozice strachu či tlaku. Mužská energie, která čekala, až se ženská energie uvolní a bude schopna vnímat, co je třeba dělat, přebírá “vládu” a my jsme schopní být až v tuto chvíli skutečně užiteční jak sobě samým, tak i druhým.
Pokud jste ještě ve fázi přijímání situace, dovolte si být vystrašení a zmatení, ale zase tomu nepropadejte (a růžový krystal noste stále u sebe). Pokud už máte tuto fázi za sebou, nalaďte se na energický tok, který vámi prochází a za pomoci třeba zeleného turmalínu či jiného zeleného krystalu dělejte to, kam vás vaše tvořivá energie vede.

V mřížce jsou záhnědy, chromdiopsid, křišťál se zeleným turmalínem a topazy. Vše podpořeno vykuřovadelem, tentokrát jsem použila jmení, které je úžasné proti parazitům všeho druhu.