Krystaloterapie – Jak posílit imunitu

Krystaloterapie – Jak posílit imunitu

Podpořit imunitní systém v rámci krystaloterapie můžeme různými způsoby. Když nemáme čas na dlouhodobou práci na své imunitě, ale chceme jí vylepšit co nejdříve (ideálně okamžitě), máme tři možnosti, které je možné libovolně kombinovat.

Posílení ochrany energetického pole
Energetické hranice je důležité mít vyladěné stále, pravdou však je, že když žijeme delší dobu v harmonii, tak hranice moc neřešíme a časem v nich můžou vznikat skuliny pro cizorodé energie. Když jde rytíř do války, vždy si bere brnění, ale v době míru ho může útočník překvapit nepřipraveného. A tak je to s naším energetickým polem. Na jeho ochranu jsou specialisté tyto krystaly: labradorit, měsíční kámen, sluneční kámen, kyanit, tyrkys nebo třeba amazonit. Jeden (případně více) z těchto kamenů doporučuji nosit u sebe, klidně v podobě šperku, případně si u dát na nějaké místo v domě, každý den u něj třeba zapálit svíčku a vizualizovat si ochranné pole kolem vaší aury. Pro silnější účinky si představte, jak se od tohoto pole odráží každý energetický útok či jakákoliv energie, který chce proniknout dovnitř bez vašeho souhlasu.

Zrychlení průtoku energií
V proudu horské říčky se neudrží nic, co do něj nepatří. Odnese nejen napadané listí a větve, ale z kamenů strhne i to, co se na ně pokouší nalepit. Totéž se bude dít ve vašem energetickém poli, když se v něm zvýší “průtočnost”. Všechny krystaly, které urychlují energetické toky vám pomohou udržovat svou energii ryzí a bez cizorodých energií (a také emocí a myšlenek). Jsou to buď krystaly, které mají “vroubky”, takže všechny turmalíny, selenit či kyanit, ale také oboustranně ukončené křišťály (třeba tibetské či herkimery). K tomuto účelu je možné použít křišťál obecně, takže opět buď ve formě šperku, případně větší kousek výše zmíněného krystalu umístěte na pro vás významné místo v době a každý den s ním komunikujte a udržujete své energetické pole otevřené jeho vlivu.

Navýšení životní energie
Kdo má dost energie, toho nic nesloží. Tak to platí v jakékoliv situaci. Když máte dostatečnou energetickou rezervu, můžete jí použít v nouzové situaci, vaše tělo ji využije při řešení infekce nebo i při stresu. Za to vyčerpaný organismus už nemá kde brát a snadno ho zdolá už jen pomyšlení na nemoc. Když svému tělu dopřejeme pořádný přísun energie (skrze napojení na Zemi), bude mít v případně nouze kde brát. Krystaly, který posilují životní energii mívají červenou či oranžovou barvu, když je budete nosit v kapse, tak budou blízko první a druhé čakře, které budou harmonizovat, ale i jako šperk budou stále pracovat s vaším energetickým systémem. Jsou to třeba granáty (červené, hnědé a oranžové), karneol, jaspisy, aragonit, hematitové křišťály (tangeriny, golden healery), hnědý turmalín a mnohé další.

Pokud mátě nějaký typ na další pomocníky, podělte se s námi o ně v komentáři .

Z Křišťálové komnaty

Tereza Stropnická