Nebezpečné krystaly a proč se jim vyhnout

Nebezpečné krystaly a proč se jim vyhnout

Nejvíce nebezpečné krystaly světa nejsou ani ty jedované, ani se nenachází na místech, kde hrozí při jejich získávání úraz či smrt. Nejsou to ani ty nejkrásnější krystaly, pro které by člověk klidně obětoval jednu ledvinu. Ty nejzákeřnější a nejvíce nebezpečné ze všech jsou ty, které nás do slova a do písmene donutí udělat si v životě pořádek. A ty nejhorší nás dokonce přesvědčí, že máme dotahovat věci do konce, nežít jen ve svých snech, ale i v hmotné realitě. Pro někoho to možná nezní moc nebezpečně, ale pro většinu lidstva je to doslova peklo. Vybrala jsem TOP 5, ale mnohé další se jim s přehledem vyrovnají.

Vanadinit rozhodně nepořizujte, pokud rádi prokrastinujete, roky hovoříte o svých plánech, které jednou, až na to přijde čas zrealizujete či milujete mít rozděláno 50 věcí, ale nedokončíte nic. Vanadinit vám předvede, co to je jasné zaměření mysli a naučí vás, jak bez obklik proběhnout cílovou páskou. Sice vám může zlepšením koncentrace ušetřit mnoho prolelkované času, ale může ve vás vzbudit zlost, proč to nešlo už dávno.

Pokud si zakládáte na tom, že vás mají všichni rádi, s každým jste za dobře a vyhýbáte se konfrontacím, jak to jen jde, zapomeňte na tygří oko. To z vás udělá šelmu, která se s nikým nepáře a které vnímá svět úplně subjektivně. Řeší si pouze své záležitosti a věci, které se dějí v jejím teritoriu, to ostatní už není její věc. Asi by vám tygří oko mohlo mnohdy usnadnit život a ušetřit hektolitry prolitých slz, na druhou stranu být obětí má taky něco do sebe.

Pyrit je nebezpečný všem, kteří se rádi rozdávají. A proč taky ne, ono je to úžasně pohodlné generovat stále více životní energie a tu volně poskytovat každému, kdo jí má nedostatek a řekne si o ní, případně si ani neřekne a rovnou si jí vezme, než se naučit říkat ne a přizpůsobit tomu své energetické pole a jeho ochranu. Přeci nechcete být za ty zlé, kteří mají víc, než sami potřebují a nechtějí se podělit chudáky, kteří jsou tááák potřební.

Pokud milujete své pohodlí, i když nedokonalé, nepotřebujete mít víc peněz, lépe fungující firmu, upravenou zahradu či uklizený dům, vyhněte se obloukem citrínu. Jedním z jeho účinků bohužel je, že vás napojí na vlastní atomovou elektrárnu a vy budete pod jeho vlivem řádit jak černá ruka. Následky jeho společnosti bývají mnohdy fatální, rozlučte se se vším, na co jste byli zvyklí a připravte se velké životní změny. To, že tyto změny vždy vedou k osobnímu i duchovnímu růstu vás ale nemusí vůbec zajímat, kdo z nás by si chtěl svůj život usnadnit a vylepšit.

A “nejlepší” nakonec. Jestli milujete iluze o své osobě, o které nadšeně pečujete a které si hýčkáte, malachit by vám mohl způsobit těžkou kognitivní disonanci. Pokud se k němu přiblížíte bez silné ochrany, rázem z vašeho zabedněného srdce vytáhne hromadu strachů, šrámů a potlačené bolesti. Tenhle zelený prevít je nemilosrdný a klidně rozpráší veškeré představy o tom, jak už máte vše vyřešené, všechny filtry máte vyčištěné a teď už jen pracujete čistě pro dobro planety či ostatních lidí. Sice by se vám mohlo ulevit, že už  před sebou nemusíte tajit, že jste jen člověk, ale kdo by chtěl být jen obyčejným člověkem.

PS: pokud máte další tipy na nebezpečné kamení, radši si to nechcete pro sebe, ať nikoho zbytečně nevyděsíte, protože co když už jednoho z těchto gaunerů máme doma

 

Z Křišťálové komnaty

Tereza Stropnická

 

 

 


Related Posts

Baryt – průvodce traumatem

Baryt – průvodce traumatem

Baryt patří do skupiny kosočtverečných minerálů, to znamená, že umí čistit energetické bloky. Konkrétně je to specialista na emoce a traumata. Samozřejmě ani baryt (tak jako žádný z minerálů) není kouzelná pilulka, kterou pozřeme (požádáme si) a máme zcela bez práce vše vyřešeno. Baryt nám […]

Pyrit – rytíř v zářivé zbroji

Pyrit – rytíř v zářivé zbroji

Pyrit je známý tím, že pracuje s mužskou, jangovou energií. I jeho nejznámější forma – kostka tomu nasvědčuje. Není to kámen vyšších vibrací, jeho působnost se projevuje přímo ve hmotě (mnohem více než na jemnohmotných úrovních), tedy je to skvělý průvodce pro každodenní život. Tak […]