Krystaloterapie – Jak na změnu

Krystaloterapie – Jak na změnu

Kdykoliv se v životě dostaneme do bodu, kdy změna je nevyhnutelná, cosi v nás začne stahovat zpět. Můžeme mít strach z neznáma, i když všechny logické argumenty jasně říkají, že jsme připravení, změna je přesně to, co chceme a co nás dostane zase víc k sobě samým, přesto se náš strach z nového většinou začne zrcadlit i v chování okolí. Jako by nám někdo házel klacky pod nohy, vše venku zhoustne a musíme překonávat docela velký odpor. V těchto chvílích je fajn si uvědomit, že to v sobě máme jakýsi program (či strategii přežití), které nám brání naplno změnu přijmout do svého pole a tím změnit i to, co nás obklopuje.

Na tyto vypečené programy doporučuji jeden z těchto krystalů:

Topaz – rozpustí a vyčistí zablokovanou a stagnující energii, umí pracovat v neskutečných hloubkách, takže se nám při práci s ním mohou zvědomit docela děsivé záležitosti. Dříve či později nás ale topaz pročistí, že si ani nevšimneme, že změna už proběhla, a nakonec to vůbec nebolelo.

Skoryl (černý turmalín) – pomůže zrychlit toky energií v našem poli a zaměřit se na to, čeho chceme dosáhnout (případně na cestu, kterou se chceme vydat). Zmizí rušivé vjemy, vnější energie nás přestanou ovlivňovat a my můžeme vnímat, jaký další krok je třeba udělat, abychom došli přesně tam, kam chceme.

Laserový křišťál – pokud v sobě identifikujeme strach či program, který nám brání změnit směr či dokonce máme pocit, že nás ovládá a nechce nás pustit, laser je skvělá zbraň. Program můžeme pomocí laseru rozpustit, pomůže nám odstřihnout se od jeho vlivu a získat zpět energii, kterou jsme dříve používali na udržování programu v našem poli.

Z Křišťálové komnaty

Tereza Stropnická