Krystaloterapie – jak na svobodu

Krystaloterapie – jak na svobodu

V posledních dnech, týdnech a měsících je nejen fb plný různých výzev, společných meditací, pozvánek na demonstrace, sbírají se podpisy do petic apod. Mnoho z nás nemá přebytečnou energii na podporu projektů, které vytvořil někdo jiný, ale troufám si říct, že každý, kdo si je vědom toho, kým ve svém nitru je a kdo na sobě pracuje by měl mít dostatek energie na to, aby podpořil svou vlastní realitu.
Na webu Křišťálové komnaty je mnoho článků o krystalech, které nás podporují v utváření své reality, které nám pomáhají být svobodnými bytostmi, i když vnější podmínky úplně ideální nejsou. V podstatě jde o to, že když máme dostatek volné energie v oblasti soláru, dokážeme i za nepříjemných vnějších okolností pro sebe a své blízké realitu vymodelovat tak, abychom tu tíseň nepocítili. Nejde o zázraky na počkání, ale o bezpečný prostor pro naplněný život. Rovněž nejde o to honem něco tvořit pod tlakem strachu, ale spíše z radosti ze života.
O krystalech na podporu soláru se dočtete zde:
Kromě cílené práce se solárem také můžeme pracovat s celým svým energetickým polem. Doporučuji si zvolit krystal buď intuitivně, nebo třeba křišťál, citrín, záhnědu či ametyst a požádat ho o posílení vyzařování důvěry ve svou sílu, ve svou tvořivou energii, ve svou důvěru v moudrost své duše a také jistý odstup. Tento krystal mějte co nevíce u sebe, dovolte mu stabilizovat vaše energetické pole a posílit sílu vlastního vyzařování.
Když nepodlehneme iluzi bezmoci a neodevzdáme zodpovědnost za svůj život někomu s větší mocí, máme možnost být navzdory vnějším okolnostem svobodné bytosti.
PS: v dnešní době se též hodí velká přizpůsobivost, se kterou pomůže třeba fluorit, nadhled, na který je odborník akvamarín, a tah na branku, se kterým nám pomůže vanadinit.
PS2: pokud máme energie dostatek pro svou vlastní realitu, pak je možné a účinné podpořit i projekty a akce někoho jiného, se kterým ladíme. Pokud je však naše vlastní realita v rozkladu, pak je na místě nejdříve postavit na nohy sebe samé.
Tereza Stropnická