Krystaloterapie – Kultivace svého vědomí

Krystaloterapie – Kultivace svého vědomí

S krystaly můžeme rozvíjet a kultivovat svou osobnost, ale také růst jakožto bytost žijící v lidském těle. Pro rozvoj horních čaker je však důležité, abychom měli svou osobnost (tedy první tři čakry) pročištěnou a silnou. Kultivace osobnosti není práce na pár měsíců, ale dá se říct, že je to celoživotní úsilí. Protože nás stále dokola ovlivňuje prostředí i společnost, ve které žijeme a je třeba třídit, čistit, vyhazovat, nelpět a stále dokola pozorovat výsledky této práce. Přesto můžeme současně se svou osobností a dolními čakrami čistit a kultivovat i ty horní, jejichž aktivace nám pomůže s pochopením principů, na kterých je postaven tento svět.

Pokud chcete cítit více propojení s celým vesmírem, nalézt sebe samé a vstoupit do své celistvosti, zkuste o toto požádat třeba křišťál či ametyst. Jejich energie nám dokáže rozšířit vědomí a silně aktivovat jak korunní čakru, tak i napojení na své vyšší já, které je naší skutečnou podstatou.

Pokud to chcete vyzkoušet, můžete pracovat jak se samotným krystalem, tak i se šperkem, který nosíte u sebe. Napojte se svou myslí na krystal a telepaticky mu předejte svůj záměr, ideálně jako obraz. Takže si představte sebe samé ve stavu, kterého chcete dosáhnout. Až se do něj dostanete a vědomí se vám rozšíří, můžete zase znovu posunout hranice možného a celý postup opakovat, jen s novým obrazem, který půjde hlouběji a který momentálně nevidíte (je mimo váš vibrační dosah). Takto se dá po malých krůčcích postupovat stále hlouběji ke svému skutečné já.


Related Posts

Krystaloterapie – Jak zůstat “v klidu”

Krystaloterapie – Jak zůstat “v klidu”

S ohledem na současné dění není úplně snadné udržet si nadhled, vnitřní klid a nepodléhat návalům bezmoci a strachu. I jiné životní epizody nás mohou velmi rozhodit či přímo hodit do bažiny, která je plná depresí a úzkostí. Při práci s krystaly na udržení nadhledu […]

Návod – Jak být vděčný

Návod – Jak být vděčný

Schopnost pociťovat vděk je naprosto zásadní, pokud chceme žít nejen naplněný život, ale také k manifestaci toho, co skutečně chceme prožívat. Jenže pro mnoho z nás je slovo vděčnost či vděk dosti zneužíváno. Dle některých osob či institucí máme být vděční, když to tak necítíme, […]