Krystaloterapie – Kultivace svého vědomí

Krystaloterapie – Kultivace svého vědomí

S krystaly můžeme rozvíjet a kultivovat svou osobnost, ale také růst jakožto bytost žijící v lidském těle. Pro rozvoj horních čaker je však důležité, abychom měli svou osobnost (tedy první tři čakry) pročištěnou a silnou. Kultivace osobnosti není práce na pár měsíců, ale dá se říct, že je to celoživotní úsilí. Protože nás stále dokola ovlivňuje prostředí i společnost, ve které žijeme a je třeba třídit, čistit, vyhazovat, nelpět a stále dokola pozorovat výsledky této práce. Přesto můžeme současně se svou osobností a dolními čakrami čistit a kultivovat i ty horní, jejichž aktivace nám pomůže s pochopením principů, na kterých je postaven tento svět.

Pokud chcete cítit více propojení s celým vesmírem, nalézt sebe samé a vstoupit do své celistvosti, zkuste o toto požádat třeba křišťál či ametyst. Jejich energie nám dokáže rozšířit vědomí a silně aktivovat jak korunní čakru, tak i napojení na své vyšší já, které je naší skutečnou podstatou.

Pokud to chcete vyzkoušet, můžete pracovat jak se samotným krystalem, tak i se šperkem, který nosíte u sebe. Napojte se svou myslí na krystal a telepaticky mu předejte svůj záměr, ideálně jako obraz. Takže si představte sebe samé ve stavu, kterého chcete dosáhnout. Až se do něj dostanete a vědomí se vám rozšíří, můžete zase znovu posunout hranice možného a celý postup opakovat, jen s novým obrazem, který půjde hlouběji a který momentálně nevidíte (je mimo váš vibrační dosah). Takto se dá po malých krůčcích postupovat stále hlouběji ke svému skutečné já.


Related Posts

Krystaloterapie – Jak zůstat “v klidu”

Krystaloterapie – Jak zůstat “v klidu”

S ohledem na současné dění není úplně snadné udržet si nadhled, vnitřní klid a nepodléhat návalům bezmoci a strachu. I jiné životní epizody nás mohou velmi rozhodit či přímo hodit do bažiny, která je plná depresí a úzkostí. Při práci s krystaly na udržení nadhledu […]

Krystaloterapie – Co s patogeny?

Krystaloterapie – Co s patogeny?

V oblasti osobního, a hlavně duchovního rozvoje panuje všeobecně přijímaná teze, že podstatné je to, jak jsme nastavení ve svém nitru. Tedy nezáleží na tom, co se děje kolem nás, když jsme dobře “vyladění”, jsme schopni si udržet vnitřní klid a vyzařovat harmonii i ve […]