Krystaloterapie – Kultivace svého vědomí

Krystaloterapie – Kultivace svého vědomí

S krystaly můžeme rozvíjet a kultivovat svou osobnost, ale také růst jakožto bytost žijící v lidském těle. Pro rozvoj horních čaker je však důležité, abychom měli svou osobnost (tedy první tři čakry) pročištěnou a silnou. Kultivace osobnosti není práce na pár měsíců, ale dá se říct, že je to celoživotní úsilí. Protože nás stále dokola ovlivňuje prostředí i společnost, ve které žijeme a je třeba třídit, čistit, vyhazovat, nelpět a stále dokola pozorovat výsledky této práce. Přesto můžeme současně se svou osobností a dolními čakrami čistit a kultivovat i ty horní, jejichž aktivace nám pomůže s pochopením principů, na kterých je postaven tento svět.

Pokud chcete cítit více propojení s celým vesmírem, nalézt sebe samé a vstoupit do své celistvosti, zkuste o toto požádat třeba křišťál či ametyst. Jejich energie nám dokáže rozšířit vědomí a silně aktivovat jak korunní čakru, tak i napojení na své vyšší já, které je naší skutečnou podstatou.

Pokud to chcete vyzkoušet, můžete pracovat jak se samotným krystalem, tak i se šperkem, který nosíte u sebe. Napojte se svou myslí na krystal a telepaticky mu předejte svůj záměr, ideálně jako obraz. Takže si představte sebe samé ve stavu, kterého chcete dosáhnout. Až se do něj dostanete a vědomí se vám rozšíří, můžete zase znovu posunout hranice možného a celý postup opakovat, jen s novým obrazem, který půjde hlouběji a který momentálně nevidíte (je mimo váš vibrační dosah). Takto se dá po malých krůčcích postupovat stále hlouběji ke svému skutečné já.


Related Posts

Ametyst – brána k moudrosti duše

Ametyst – brána k moudrosti duše

Ametyst je jeden z nejoblíbenějších kamenů. Mnoho z nás si jako svůj první kámen koupilo právě ametyst, mnoho lidí, kteří kameny milují a ani neví proč, má doma ametystovou geodu větších rozměrů. Ametyst je přitažlivý svou barvou i leskem už na první pohled. Pod touto […]

Křišťál – Průvodce změnou vědomí

Křišťál – Průvodce změnou vědomí

Křišťál je ideální nosič informací. Čistý oxid křemičitý se používá v optických kabelech, které pomocí světla přenáší elektromagnetické vlny – informace obrovskou rychlostí. Zrovna tak křišťál dokáže přenášet i uchovávat informace. Umí v sobě uchovat a opět uvolnit informace všeho druhu, ať už ve formě […]