Krystaloterapie – Kultivace svého vědomí

Krystaloterapie – Kultivace svého vědomí

S krystaly můžeme rozvíjet a kultivovat svou osobnost, ale také růst jakožto bytost žijící v lidském těle. Pro rozvoj horních čaker je však důležité, abychom měli svou osobnost (tedy první tři čakry) pročištěnou a silnou. Kultivace osobnosti není práce na pár měsíců, ale dá se říct, že je to celoživotní úsilí. Protože nás stále dokola ovlivňuje prostředí i společnost, ve které žijeme a je třeba třídit, čistit, vyhazovat, nelpět a stále dokola pozorovat výsledky této práce. Přesto můžeme současně se svou osobností a dolními čakrami čistit a kultivovat i ty horní, jejichž aktivace nám pomůže s pochopením principů, na kterých je postaven tento svět.

Pokud chcete cítit více propojení s celým vesmírem, nalézt sebe samé a vstoupit do své celistvosti, zkuste o toto požádat třeba křišťál či ametyst. Jejich energie nám dokáže rozšířit vědomí a silně aktivovat jak korunní čakru, tak i napojení na své vyšší já, které je naší skutečnou podstatou.

Pokud to chcete vyzkoušet, můžete pracovat jak se samotným krystalem, tak i se šperkem, který nosíte u sebe. Napojte se svou myslí na krystal a telepaticky mu předejte svůj záměr, ideálně jako obraz. Takže si představte sebe samé ve stavu, kterého chcete dosáhnout. Až se do něj dostanete a vědomí se vám rozšíří, můžete zase znovu posunout hranice možného a celý postup opakovat, jen s novým obrazem, který půjde hlouběji a který momentálně nevidíte (je mimo váš vibrační dosah). Takto se dá po malých krůčcích postupovat stále hlouběji ke svému skutečné já.


Related Posts

Portál k vyššímu já – Krystalová mřížka

Portál k vyššímu já – Krystalová mřížka

Občas se setkávám s dotazy na to, jak vlastně mřížky fungují, jak dlouho musí působit, jak rychle působit začnou a co se vlastně děje, když mřížku sestavíme. Pokud jste se ještě s mřížkami nesetkali, v tomto článku se dozvíte základní principy toho, jak fungují.  A pro ty z Vás, […]

Transformační tibetský křišťál

Transformační tibetský křišťál

Už jste někdy měli pocit, že do dnešní doby (společnosti, kultury…) nepatříte? Že jste buď předběhli dobu, nebo zůstali viset v čase v dávných dobách, kdy panovala harmonie a život byl v souladu se Zemí? Mezi námi je v dnešní době mnoho lidí, kteří mají […]