Žlutý kalcit

Žlutý kalcit

Žlutý kalcit je jako ostatní kalcity odborník na realizaci či manifestaci toho, co se v nás ukrývá. Když si přejeme vidět, jak na tom jsme, kalcit nám může ukázat jasné obrysy. Každá z barevných variant je odborníkem v trochu jiné životní oblasti, žlutý a medový je odborníkem na oblast pupeční čakry. Můžeme s ním pracovat dvěma způsoby, respektive se žlutý kalcit může dotknout vždy jiné vrstvy tohoto energetického centra.

  1. harmonizace pupeční čakry – při krystaloterapii si můžeme žlutý kalcit přiložit na toto centrum a nechat jej vyladit celou životní oblast, kterou zahrnuje, tedy naše sebevědomí, stabilitu, moc (nad svým životem, respektive věcmi, které můžeme ovlivnit), hojnost a podobně. Pokud chcete v meditaci s tímto minerálem pracovat více aktivně, zkuste si jeho energií prodýchat pupeční čakru a ponořit se do vize, ve které už svou sílu uchopenou máte, jste obklopeni takovou mírou hojnosti, ve které je vám dobře a ve které jste sebevědomou bytostí, která ví, kdo je a plně se přijímá. Takto nám kalcit pomůže žít to, co bychom rádi žili.
  2. vhledy do minulých životů – jistý přehled nad svou minulostí, a to jak zde na Zemi, tak i jinde je velmi důležitou součástí života každého, kdo chce lépe pochopit kým je a kým není. A hlavně co utváří jeho osobnost. Kalcit nám může pomoci otevřít své minulé životy, při meditaci si ho přiložte na pupeční čakru, případně uchopte do ruky a vdechujte jeho energii do tohoto centra. Až bude vaše pupeční čakra i celé energetické pole naplněné zářivou energií kalcitu (je možné použít jak žlutý a medový, tak i čirý kalcit), požádejte kalcit, aby vám otevřel nějaký konkrétní minulý život. Takto můžete prozkoumat celou svou “minulost”, kalcit vám bude tím nejlepším regresním terapeutem.

Related Posts

Optický kalcit

Optický kalcit

V dnešním článku mám pro vás něco o zázraku, kterému se říká optický kalcit. Tak jako všechny ostatní kalcity, i ten optický je velmi jemný kámen spíše pomalejších vibrací, který v našem životě nepůsobí žádné turbulence a divoké změny. O to překvapivější však jsou jeho […]

Krystaloterapie – Jak proniknout do minulých životů

Krystaloterapie – Jak proniknout do minulých životů

Na průzkum minulých životů mnoho z nás chodí k regresním terapeutům, na ty známější terapeuty se dokonce čekají veliké fronty. Pokud však dáváte přednost práci v pohodlí svého vlastního prostoru, lze místo služeb terapeutů pracovat s krystaly. Velké množství z nich nám může pomoci se […]