Lapis lazuli

Lapis lazuli

Lapis lazuli je sám o sobě velmi silnou krystalovou mřížkou. Skládá se z různých minerálů (lazurit, kalcit, sodalit, pyrit, augit a další) a když s ním budeme pracovat, tak jeho účinky pocítíme ve více energetických centrech zároveň. Pracuje s naší schopností dávat své myšlenky do slov, zlepšuje komunikační schopnosti, zvyšuje inteligenci a posiluje intuici. A současně posiluje i naši osobnost, takže se v jeho energii nebojíme nahlas říkat to, co si myslíme, nebojíme si stát za vlastními názory a svou intuici dokážeme konečně brát vážně.

Určitě jste na vlastní kůži zažili situace, kdy vám intuice cosi říkala a vy se jí báli poslechnout a jednat podle ní, nebo jí následovali jen podvědomě. Lapis lazuli nám pomůže svou intuici začít brát vážně, uvědomovat si, co nám chce říct a plně jí důvěřovat. Možná je to tím, že lapis lazuli zároveň vylepší i naši schopnost ze střípků skládat celý obraz, a tak dokážeme intuitivní vjemy i logicky vysvětlit. Lapis též posílí schopnost získávat odpovědi na své otázky od svého vyššího já či světelných bytostí, když si jeho energií naplníte čakru třetího oka (buď lapis přiložit, neb jeho energii do třetího oka můžeme vdechovat), můžete se dostat do proudu moudrosti, ve kterém znáte všechny odpovědi na to, co vás zajímá.

Kdy tedy zvolit lapis lazuli jako svého průvodce:

    • nedůvěřuješ svému vnímání, či se bojíš, že nebude přijato druhými? Nasyť se mou energií a já ti ukážu, že tvoje pravda nemusí být přijatelná pro druhé, stačí, když jí přijmeš ty.
    • bojíš se otevřít moudrosti svého ducha, protože by se mohl rozpadnout svět v té podobě, v jaké jej znáš? Pomůžu ti důvěřovat tvé cestě, ukážu ti, že není třeba lpět na tom, co znáš a otevřu ti cestu k životnímu mistrovství.
    • už tě nebaví hledat odpovědi ve vnějším světě a chceš se stát svým vlastním zdrojem informací? Otevři se mé energii a já tě otevřu nekonečnému toku informací.