Chryzokol

Chryzokol

Chryzokol patří mezi minerály, které do našeho vědomí umí vytáhnout naši podstatu a tím nám ukážou iluze, které jsme přijali a vystavěli na nich svou osobnost. Jeho vibrace rezonují s krční čakrou, ale současně velmi silně pracuje i se srdeční. Pokud se chcete osvobodit od programů a konvencí, které vás svazují, chryzokol je to správnou volbou. Chryzokol je velmi vhodný pro osoby, které podlehly manipulaci a uvěřily tomu, že jsou v čemkoliv nedostatečné, že nejsou dost chytré, krásné, přijatelné a podobně. Je též skvělý v případě, že máte pocit, že neumíte účinně komunikovat, protože vás někdo nerespektuje. V těchto případech vám chryzokol strhne klapky z očí a ukáže vám, že tam, kde je manipulace není komunikace, a tudíž každý používá jiný jazyk. Chryzokol vám pomůže najít zpět ztracenou sílu, pomůže Vám roztáhnou křídla a doslova se utrhnout ze řetězu, kterým jste se nechali “dobrovolně” spoutat a který jste přijali za svou součást a probudí vás z “hypnotického spánku”.

Kdy tedy zvolit chryzokol za svého průvodce?

    • nevíš, kdo vlastně jsi ani to, co od života i sebe samé(ho) chceš? Pomůžu ti odkrýt to, co je uzavřeno pod povrchem, ukážu ti, co se v tobě skrývá a co skrýváš ty před sebou.
    • bojíš se svobody (dospělosti), protože ta sebou nese i zodpovědnost a tebe někdo přesvědčil, že na to nemáš? Ukážu ti, že na to máš, že stačí se svobodě jen otevřít a ono sama ti ukáže, jak se s ní spojit.
    • neumíš rozlišit iluzi od pravdy, otevřenou komunikaci o manipulace a jsi odpojený/á od svých emocí? Naučím tě, jak začít vnímat své skutečné pocit, tělesné i emoční reakce a ukážu ti, jak se osvobodit od svazujících přesvědčení.