Proč některé minerály nosí štěstí?

Proč některé minerály nosí štěstí?

V knihách o minerálech (případně na internetu) se u některých z nich dozvíme, že nosí štěstí. Co s námi takové minerály v praxi vlastně provedou, že po jejich “zásahu” máme najednou štěstí a které to jsou?

  • úplně zjednodušeně se dá říct, že všechny minerály nosí štěstí, protože jakmile náš energetický systém začne reagovat na jejich energie, najednou máme víc energie a otevřeme se novým věcem. A taky kdo by nebyl šťastný z nového šutříku.
  • nejčastěji se za minerály, které nosí štěstí vydávají zelené kameny, a to zcela oprávněně. Je pravda, že takový malachit nebo hiddenit často to štěstí maskuje za obtížné procesy, kterými s nimi projdeme, ale to štěstí tam někde i tak je.
  • občas se za šťastné kameny považují i ty fialové, dokonce jsem někde četla, že i citrín nosí štěstí, což je klidně možné, neb je schopen nás donutit začít na sobě pořádně makat.

V čem tedy spočívá to štěstí?

To, že máme “štěstí” znamená, že se nám v životě objeví synchronicity, drobné “náhody”, které na sebe navazují a z pohledu druhých lidí to vypadá, že tyto události jsou zcela náhodné a náš úspěch je dílem štěstěny. Na energetické úrovni na tom ale nic náhodného není. Minerály, které nám toto “štěstí” přináší totiž pracují na tom, abychom se dokázali těmto synchronicitám otevřít a náš život se skládal z předem připravených dílků velmi lehce a hladce. Řetěz synchronicit spouští nejčastěji kameny, které pracují se srdeční čakrou (zelené a růžové), ale také ty, které pracují s korunní čakrou (fialové, čiré, bílé). Po jejich zásahu (tedy když se na ně napojíme a dokážeme jejich energii integrovat) dojde k mohutnému přílivu nových energií, změně různých životních omezení, zjednodušeně se otevíráme svému potenciálu. Když tedy někdy budete mít pocit, že jste měli štěstí, vězte, že to je důsledek vaší práce na sobě a stále větší aktivaci energetických center.