Krystaloterapie – komunikace s tělem

Krystaloterapie – komunikace s tělem

Říká se, že ve zdravém těle zdravý duch. Možná by to spíše mělo být tak, že ve zdravém těle se duch můžu projevovat, protože nemocné tělo nemá dost energie na práci s vyššími čakrami. Pokud chce člověk být ve spojení se svým vyšším já i celým vesmírem, nezbývá mu nic jiného než o své tělo dobře pečovat. To se ale nedá dělat hlavou, která sice může mít načtená mnohá moudra, doporučení, hypotézy…ale každé tělo potřebuje jiný přístup a co funguje jednomu, nebude 100 % fungovat druhému. Proto je ideální ptát se přímo fyzického těla, co mu vyhovuje, co mu chybí či přebývá. Mít dobrý vztah se svým tělem neznamená všude vykládat, jak moc své tělo miluju, oceňuju a jak jsem mu vděčná, protože to často bývají jen naučené fráze, za kterými je plno nenávisti a nelásky. Nemusím být nadšená z některých částí svého těla, a přesto ho můžu přijímat a milovat. A právě ono přijetí (ne to hrané) otevírá komunikační kanál, protože přijímání znamená otevřenost energetickým tokům/informacím. Když své tělo nepřijímáme, nenasloucháme jeho signálům, nebo ještě hůř, nevěříme jim a snažíme se ho manipulovat, místo, abychom s ním komunikovali.

Pro lepší napojení/komunikaci s fyzickým tělem můžeme pracovat s těmito krystaly:

  • rubín – jestli některý krystal dokáže propojit naše jemnohmotné části s fyzickým tělem, je to rubín. Usadí naše vědomí pořádně do těla, pomůže nám lépe vnímat jeho signály, pomůže nám rozlišit souhlas od nesouhlasu, soulad od nesouladu.
  • auralit 23 – světelný tlumočník, jak auralitu říkám má obrovský vibrační rozsah, a tak se s jeho malou pomocí můžeme naladit na cokoliv. Od malého brouka, přes oblíbený strom po světelné bytosti. A samozřejmě i na své fyzické tělo. Stačí auralit požádat/naprogramovat a ze svého záměru porozumět svému tělu neustoupit ani o píď, i když se komunikace zpočátku může zdát náročná a kostrbatá. Časem si ale společnou řeč se svým tělem najdeme a pak už je komunikace stejně přirozená, jako když mluvíme s dobrým přítelem.
  • faden křišťál – je odborník na komunikaci a spojování různých úrovní bytí. Když ho požádáme o napojení na fyzické tělo, začneme lépe vnímat jeho signály, možná i dokážeme přímo slyšet, co nám tělo říká…záleží na tom, jak máme rozvinuté vnitřní smysly.

Krystalů pro propojení s fyzickým tělem je samozřejmě mnohem více, ale tyto jsem vybrala jako ty nejúčinnější. A samozřejmě doporučuji současně čistit celý svůj energetický systém od zátěžové energie, protože ta nám často brání své tělo vnímat a chápat. To v ní tkví všechny ty programy, které nám říkají, co všechno musíme a nesmíme, přitom ale tvoří jen omezení a strach vystrčit hlavu mimo krabici. Na čištění zátěžové energie jsou vhodné například aragonit, topaz, peridot či baryt. A pokud pracujete na přijetí svého těla, tak doporučuji pracovat s kunzitem či hiddenitem, kteří nám pomáhají ponořit se do skutečné podstaty našeho problému a nevidět mouchy tam, kde nejsou.

 

 


Related Posts

Krystaloterapie – jak být více iracionální

Krystaloterapie – jak být více iracionální

Být iracionální je stejně důležité (možná o něco více), než být racionální. Ne vše, co se v našich životech děje lze logicky zdůvodnit, dokonce i vesmír či absolutno v mnoha věcech logiku postrádá a naše lidská mysl není schopná mnohé věci pochopit. V naší společnosti […]

Krystaloterapie – Aktivace šesté čakry

Krystaloterapie – Aktivace šesté čakry

Říká se, že zrak a schopnost vidět “správně” se rozvíjí přibližně do 6–7 let. Pak už je dítě naučeno vidět to, co vidět má způsobem, jak je to “normální”. Vidět svět kolem sebe tak, jako všichni ostatní způsobuje, že tuto podobu světa každý člověk posiluje […]