Dioptas

Dioptas

Pokud hledáte léčitele, který vás provede transformací a pomůže vám znovu se zrodit a vystavět svou existenci na stabilních základech, doporučuji zvolit dioptas. Ačkoliv všechny zelené minerály mají velmi léčivou energii a obecně všechny pomáhají harmonizaci na mnoha úrovních, dioptas je mezi nimi král. Jeho nástrojem jsou velmi vysoké vibrace, kterými doslova rozseká nahromaděné energetické bloky a ty rozsekané kousky spálí svým světlem. Právě jeho velmi vysoké vibrace z něj dělají specialistu, ke kterému musí člověk dozrát dlouhodobou prací na sobě, protože jeho energie není snadno uchopitelná a integrovatelná.

Když vezmete dioptas do ruky, jeho zeleno-modrá energie vás doslova zaplaví a přenese do jiného světa (samo sebou v meditaci či změněném stavu vědomí). Můžete ho požádat o jeho služby, je vždy připravený posunout vás zase o kus dál, do dalšího levelu či úrovně vnímání. Dokáže otevřít dveře, které byly dříve zarostlé trním a byly tak těžké, že s nimi nedalo ani hnout. To, co ty dveře drželo zavřené však nebylo něco venku či nějaký strážce, byla do naše vlastní zatuchlá energie, neřešené psychické i fyzické problémy, které sice nemusely výrazně zasahovat do života, ale zároveň ani nedovolovaly udržet v sobě více energie, která byla pro výraznější posun potřeba.

Práce s dioptasem není blesková akce, kdy stačí jeden letmý pohled a zažehlý oheň vše spálí a je hotovo. Právě proto, že pomáhá s chronickými a dlouhodobými problémy, které se jako problém ukážou až když dokážeme jasně rozlišovat energetické toky, tak je potřeba s ním pracovat delší dobu. A ano, je možné se s ním domluvit na rychlé akci, ale to by mohlo být velmi náročné a bolestné, někdy není rychlost úplně to pravé.

Kdy tedy sáhnout po dioptasu?

  • jsi ochotný vidět, že některé věci nejde zamést pod koberec a snažit je svou vůli přetlačit? Jako dlouho chceš tlačit řeku proti proudu? Pomůžu ti změnit směr a odstranit překážky, které brání volnému proudění.
  • jsi připravený posunout se až za hranice známého a jít po cestách, které nejsou vyšlapané? Chceš se pustit starého příběhu a začít psát nový? Jsem tu pro tebe.
  • jsi otevřený životní změně, kterou si zatím vůbec nedovedeš přestavit? Dokážeš necuknout a jít vstříc neznámému? Povedu tě za ruku a dodám ti sílu jít vpřed.