Azurit

Azurit

Azurit je odborník na problematickou krční čakru. Pokud máte pocit, že u vás vázne sebevyjádření, a to jak skrz slova při komunikaci, tak i skrz svou tvorbu, azurit je ten pravý, kdo vám může pomoci hnout se z místa. Obsahuje kolem 55% mědi, což z něj dělá velmi přízemní kámen, který nepracuje ve vysokých vibracích a nevezme vás do vyšší sfér, naopak pracuje s naší schopností manifestovat svého ducha v každodenním životě. Jeho energie nám pomáhá vnímat svůj potenciál v oblasti komunikace a sebevyjádření, když s ním budeme pravidelně pracovat, tak se tento potenciál dostane na povrch a my k němu budeme mít volný přístup. Cesta to ovšem není zcela jednoduchá, protože azurit pracuje tak, že nám nejdřív zvědomí příčinu našich potíží a bloků a až poté se otevře cesta dál.

Pokud chceme síly azuritu použít instantně (jeho nejdostupnější vrstvu), tak je vhodný jej mít u sebe, případně jeho energií naplnit místnost, když chceme s někým komunikovat od srdce a zcela upřímně. V jeho energii totiž člověk nemá potřebu dělat okliky, uhýbat a lhát, vzbuzuje v nás až radikální upřímnost, pro někoho možná prostořekost. Ovšem i v rovině sebevyjádření nám pomáhá být radikálně upřímní, nekopírovat druhé, nesnažit se hrát hry, abychom byli přijatelní. Pokud se rozhodnete jeho energii integrovat, doporučuju si jej pravidelně při meditaci přikládat ke krční čakře, případně jeho energií krční čakru prodýchávat. Anebo úplně nejlepší varianta je nosit ho na krku ve formě šperku, tam působí nejsilněji, protože ho můžeme mít u sebe pořád.

Kdy si tedy zvolit azurit jako průvodce osobním rozvojem?

  • vstup do mé energie kdykoliv nevíš, jak poskládat to, co cítíš uvnitř. Pomůžu ti najít správná slova, pomůžu ti vložit tvé pocity a myšlenky do barev a tahů štětcem…spolu najdeme cestu, jak dostat ven to, co je připravené.
  • podpoř mými vibracemi svou krční čakru, pomůžu ti vidět, co je hra o energii a co je skutečná komunikace, pomůžu ti rozlišovat pravdu od lži a naučím tě komunikovat bez potřeby něco předstírat či přikrášlovat.
  • chceš se učit důvěřovat své autentičnosti a být sám sebou? Chceš se přestat bát toho, co si řeknou ostatní? Vnímej spolu se mnou to, co je podstatné a přestaň řešit jaký uděláš dojem.