Kam s nimi, aneb můžu mít krystaly v ložnici?

Kam s nimi, aneb můžu mít krystaly v ložnici?

Jeden z velmi častých dotazů či úvah se týká umístění krystalů v domě. A protože své krystaly milujeme a chceme je mít poblíž, hodně z nás má potřebu nacpat jich co nejvíce do ložnice. To ale může probudit pochybnosti a obavy, zda to není prostě “moc”. Mohou mít krystaly nepříznivý vliv na kvalitu spánku? A je možné se v jejich blízkosti cítit nepříjemně? Když rovnou přeskočíme alibistické a nic nevysvětlující “možné je všechno”, můžeme se pokusit roztřídit působení krystalů a možnosti, které tím vznikají.

  • Krystaly milujete, chcete s nimi být co nejvíce, a tak je máte všude, takže samo sebou i v ložnici. Dělá vám to dobře, váš spánek je sice občas divoký v závislosti od toho, jaké krystaly máte zrovna pod polštářem a na jakém tématu pracujete. Ale i občasné spánkové problémy berete jako součást osobního a duchovního růstu, a tudíž nevnímáte žádný problém.
  • Krystaly milujete, ale do zásadnější životní změny se pouštět nechcete. Z nějakého důvodu se nechcete nořit do hlubin své duše i osobnosti, hledat v sobě zakopaný poklad či děsivá traumata, případně to dělat chcete, ale jen občas a rozhodně to nechcete nechat na krystalech. A tak máte v ložnici pár krystalů spíše jen jako ladičky či dekoraci a bohatě vám to stačí. Občasné spánkové problému tudíž svádíte na stres v práci, fáze měsíce, chrápajícího partnera či kočku, která nutně potřebuje spát na vaší hlavě.
  • Krystaly nijak neřešíte, ale vaše partnerka (případně partner) je miluje a má je všude, hlavně v ložnici (a v posteli). Protože milujete partnerku, její krystaly vás ve spánku nijak neruší, usnete jako špalek kdekoliv. Případné spánkové problémy máte jen v případě, že se krystaly záhadně posunou pod vás a ráno máte všude otisky, kterým vaše partnerka z nepochopitelného důvodu říká klíče.
  • Krystaly vás neberou, zato vaše partnerka (či partner) je miluje a co je nejvíce děsivé, tvrdí, že díky nim se stává lepším člověkem. Pro vás to má ale fatální následky, neb vidíte, že vám “uniká”, že už nechce být jen hospodyňkou a dobrou ženou, ale co je nejhorší, ty protivné šutry se vám doma stále víc množí. V jejich přítomnosti nemůžete vzteky usnou, protože byste za ně mohli jet už na 4 luxusní dovolené či si koupit bazén a nové auto. A navíc chodíte spát hladový, neb vaše partnerka přestala dělat teplé večeře a místo toho večer chodí do lesa a pak ještě hodinu medituje.
  • Narodíte se matce, která miluje krystaly a má je úplně všude, dokonce vám je záhy dala na krk v podobě korálků, které vám mají pomáhat před zdravotními problémy a ošklivými energiemi. Vy si na to zvyknete, protože na slastné energie a vysoké vibrace se dá zvyknout celkem rychle. A když pak neklidně reagujete na přítomnost energií disharmonických, které může domů přitáhnout některý ze členů rodiny buď v podobě akutního stresu či dlouhodobě neřešených problému a toxických energií, vaše matka se lekne a má obavy, zda vám neklid a problémy se spánkem nezpůsobují krystaly, které vám ale v reálu dělají neskutečně dobře.

 

A konec legrace přátelé, sice nechci nahlas tvrdit, že energie krystalů vadí jen bytostem, které mají nezpracované problémy v podobě zatíženého energetického systému a nechtějí je řešit, protože jsou to buď popírači toho, že nějaký problém mají, a tudíž toxické osoby, nebo se zatím necítí na některé věci a sbírají odvahu. Ale vše tomu nasvědčuje. Na malé děti mají krystaly čistě blahodárný vliv, děti si z jejich energie vezmou jen to, co potřebují a přítomnost mnoha krystalů je nijak neruší. Jejich klidný spánek ale často narušuje stres jejich milované matky či přítomnost jakékoliv toxické osoby. Aby taky ne, když většina toxických osob v přítomnosti krystalů nechce být, už jen to je krajně podezřelé!!!

 

PS: samozřejmě existuje i varianta, že vás šutry vůbec neberou, a přesto jste milý a laskavý člověk, který na sobě pracuje jinak. Ale to pak nebudete číst tento článek, takže vás můžu klidně vynechat 😀 .