Indočínit – Průvodce strachem

Indočínit – Průvodce strachem

Tak jako ostatní tektity, i indočínit v sobě obsahuje obrovské množství energie a “hybnosti”. Jeho barva je černá, má tedy nižší vibrace než vltavín či libyjské pouštní sklo, a to z něj dělá “odborníka” na témata kořenové čakry, konkrétně je to skvělý průvodce strachem. Strach je téma kořenové čakry, když máme strach o přežití, zapínají se v náš jisté mechanismy, které nás mají zachovat při životě. Bohužel ale často tyto mechanismy běží, i když nás reálně nic neohrožuje, ale jen jako důsledek různých programů a vývojového traumatu. Tento strach, hluboko v podvědomí zakotvený je bohužel velmi mazaný a má své vlastní mechanismy, jak zůstat aktivní, protože postavit se svému strachu je dosti strašidelné a děsivé.

Naštěstí tu máme indočínit, superhrdinu, který nám pomůže svým strachům čelit, postavit se jim a překonat je. Indočínit nám umí dodat tolik energie, že se dostaneme do naprostého nadhledu a svůj strach můžeme pozorovat zcela objektivně a bez emocí, což z nepřítele udělá spojence, protože díky tomu můžeme vidět jak své slabiny, tak i rozlišovat, zda je nebezpečí reálné a máme se držet zpět (třeba nedráždit hada bosou nohou). Indočínit nám prostě pomůže skamarádit se svým strachem a přestat na něj reagovat přehnaně, a to jak na fyzické úrovni, tak i psychicky, například úzkostí.

Kdy tedy pracovat s indočínitem?

    • bojíš se otevřít třináctou komnatu, vytáhnout na světlo svého vědomí své nejhlubší obavy a zjistit, kde se vzaly? Vstup do mé energie a pomůžu ti čelit tomu, co považuješ za skutečné, i když je to jen iluze.
    • stále se plácáš ve strachu z budoucnosti či strachu z minulosti? Dovol mi navýšit ti životní energii, aby ses mohl pustit toho, co už není či co ještě nenastalo a uvolnit tak prostor k prožívání přítomnosti.
    • nevíš, kde začít, ale víš, že je třeba udělat pořádnou změnu? Vlétnu do tvého života jako tornádo, vše otočím vzhůru nohama, ale výsledek se ti bude líbit, protože přinese uvolnění a úlevu.