Citrín

Citrín

Pokud už jste s citrínem zvládli navázat fakt důvěrný vztah, jistě mi potvrdíte, že pozvat si ho do život je tak trochu dvousečná zbraň. Umí náš život obrátit vzhůru nohama, a to jen v tom dobrém, protože rozběhne zabrzděnou energii i projekty, dodá nám schopnost usměrňovat svou pozornost i energii a naučí nás, jak svou vůlí tvořit a modelovat svou realitu. Ale není to zadarmo. Ne, že bychom museli podepsat dlužní úpis a pak za výpomoc museli citrínu sloužit na věky věků, ale když své energetické pole napumpujeme ohnivou energií citrínu, tak začneme makat tak, že nás naše okolí přestane poznávat.

Já tedy ten stav, kdy jedu na citrínové energii miluju, protože toho víc stíhám, dotahuju věci do konce, nevymlouvám se, že něco nejde ale fakt makám. Možná jsem pro své bližní trochu míň snesitelná, protože jsem od vlivem citrínu ostřejší, víc prostořeká a hodně si hlídám, aby někdo neplýtval mou energií.

Na co je vhodné citrín přizvat?

  • cokoliv, co stagnuje (protože se vám nechce to dodělat, nechce se vám o tom vůbec přemýšlet) citrín umí dotáhnout do konce. Respektive vás donutí, abyste to do konce dotáhli. Když se s ním propojíte, tak už nebudete hledat výmluvy, proč neuklidit lednici, botník či koupelnu, ale uděláte to. Pokud už se nadechujete, že na vás to fungovat nebude, tak to jen značí, že se citrínu otevřít nehodláte a maximálně to budete jen předstírat. Lidi, kteří neradi disciplínu a práci s vůlí se do energie citrínu neradi noří. A ano, mluví ze mě citrín (asi jsem trochu předávkovaná), je to fakt hustý a důsledný trenér, který vám bude klidně pískat do ucha, když nebudete spolupracovat a makat.
  • práce s fyzickým tělem, tedy hubnutí, lepší forma, cvičení…i to je jeho obor a pokud hledáte kámen, který vám pomůže třeba zhubnout, tak si zkuste do života pozvat citrín. Ne na den či dva, ale na pár měsíců. Požádejte ho přímo o tuto konkrétní záležitost, tedy pomoc s hubnutím. Za pár týdnů zjistíte, že milujete jiné jídlo než dřív, baví vás každý den cvičit a že se celý váš životní styl úplně změnit. A navíc to fakt budete milovat.
  • hojnost všeho druhu, takže peníze, úroda na zahradě…cokoliv, čeho chcete mít hodně. Když citrínu dovolíte prozářit vaši pupeční čakru, začne se nejdříve jemně rozpínat a dříve či později z ní doslova začnou létat jiskřičky, které budou naplňovat nejen vaše energetické pole, ale i bankovní účet. Jen je třeba počítat s tím, že se může stát i to, co je popsáno v prvním bodě a vy budete lítat jako hadr na holi a měnit mnoho věcí ve svém životě. Hlavně se toho ale nelekněte, určitě znáte ten stav, kdy po něčem toužíte a když toho dosáhnete, tak nevíte, jak s tím naložit.
  • pokud máte pocit, že ve vašem životě je nuda, ztrácíte schopnost vnímat, kdo jste a co vlastně chcete, máte pocit, že jen plujete, ale nemáte žádnou sílu měnit směr, citrín rozdmýchá váš vnitřní oheň a vy zjistíte, že když chcete, můžete nejen měnit směr, ale máte na výběr z mnohem více možností, než jen pravá/levá.

 


Related Posts

Krystaloterapie – Rebel či spratek?

Krystaloterapie – Rebel či spratek?

Každý, kdo nechce žít podle mantinelů a pravidel, které nám nastavil někdo jiný, ať třeba rodiče, nebo “systém” jako takový by se dal označit za rebela. Prostě někoho, kdo se neřídí pravidly druhých lidí, jediné, co ho vede je jeho vnitřní hlas a vlastní morální […]

Jak poznat vypalovaný citrín

Jak poznat vypalovaný citrín

V poslední době mě zavalily dotazy, jak poznat, zda je citrín “pravý”, nebo zda je to vypalovaný ametyst. Protože s kameny pracuju nejen při tvorbě šperků každý den, prošlo mi rukama mnoho citrínů. Takže zachovejte klid, není každý druhý citrín vypalovaným ametystem a to málo, […]