Krystalová mřížka – Posílení kořenové čakry/fyzického těla

Krystalová mřížka – Posílení kořenové čakry/fyzického těla

Krystaly, stejně jako my lidé mají své hmotné tělo, tedy hmotné jen v uvozovkách, neb i hmota je v podstatě energie. Je tvárná, je stále v pohybu (vibruje) a neustále se mění. Můžeme vstoupit do interakce jak s jejich vědomím, tak i s jejich hmotnou schránkou. Práce s nehmotnými krystaly je v podstatě snadná a velmi účinná, ale přesto doporučuju pracovat i s jejich hmotnou formou, mít konkrétní krystal v ruce a jeho vibrace propojit s těmi svými a to na té nejhutnější úrovni, tedy ve svém fyzickém těle.

Teď mám pro vás jedno cvičení. Zkuste se podívat na svou duši, svůj potenciál, své vědomí…jak tuto svou energetickou část vnímáte? Co vše dokáže obsáhnout, co vše vnímá, chápe, co vše už má za sebou a jaké znalosti vaše duše uchopila? A teď se podívejte na své tělo. Je dostatečně odolné, silné, přizpůsobivé a prozářené, aby vše, co vám duše může nabídnout bylo schopné realizovat a uchopit? Dáváte svému tělo tolik lásky a péče, kolik si zaslouží? Čím ho krmíte, jaké emoce do něj pouštíte a jaké myšlenky na něj zaměřujete?

Fyzické tělo je pro realizaci naší duše zde na zemi nezbytné. Proto je tak důležité a zároveň příjemné zvyšovat vibrace svého těla a současně také první čakry, která má hmotu na starosti. Abychom dokázali vše, co k nám proudí z horních čaker realizovat. Abychom dokázali být vodičem světla.

Tato mřížka je vytvořená se záměrem připravit fyzické tělo pro silnější energie, připravit ho na lepší napojení na své vyšší já, více aktivovat kořenovou čakru, abychom mohli zkušenosti své duše uchopit i v tomto těle a dovolit své osobnosti zvládnout i ty schopnosti, které jsme si osvojili v jiných inkarnacích.

V krystalové mřížce jsou skoryly, záhnědy, křišťály a kaktusový ametyst.