Sodalit – Mistr magie slov

Sodalit – Mistr magie slov

Tento modrý krasavec už svou barvou jasně ukazuje, že jeho doménou je komunikace. A nejen to. Jeho pomalejší vibrace dokážou pracovat s fyzickým tělem a harmonizovat ho. Vidíte tu jeho kresbu? Už jste někdy viděli fotku neuronů? Podobnost není čistě náhodná, protože sodalit umí výborně pracovat s nervovou soustavou a mozkem. Výborně posiluje naši schopnost rozlišovat co je skutečné a co není, co je manipulace a iluze a co je skutečná komunikace a pravda. A současně posiluje v našem mozku i energetickém systému ta spojení, která nám umožňují lépe vnímat pravdu a žít podle ní.

A jako bonus je sodalit skvělý učitel obrazotvorného psaní i vyprávění, zjednodušeně nás může naučit ovládat magii slov. Magie slov není jen o tom, že něco řekneme a ono se to zhmotní (to je velmi vysoký level), je to také vypravěčské umění, které ovládají ti nejlepší autoři, řečníci či herci. Kdo toto umění ovládá, dokáže dát do jedné věty celou stránku a do pár vět celý příběh. Když budete číst knihu od autora, který ovládá magii slov, tedy má uchopenou energii, kterou disponuje sodalit, velmi snadno se dostanete do příběhu a napojíte se na proud informací, který je mezi řádky.

Kdy tedy požádat sodalit o jeho pomoc a vedení?

  • chceš umět efektivněji komunikovat, dávat do slov informace, které k tobě proudí? Vstup do mé energie a já tě naučím pracovat se slovy a energií, která za nim může být.
  • je tvá mysl příliš zahlcená informacemi, které k tobě přichází z různých zdrojů a ty nevíš, jak je vytřídit na skutečné a iluzorní? Dovol mi ti ukázat, jak na to.
  • máš občas horkou hlavu a konáš dřív, než máš dostatek informací ke skutečnému pochopení situace? Naučím tě rychleji rozpoznat, jakým směrem se zaměřit a jaké otázky máš pokládat (sám sobě), abys věděl vše, co je třeba.