On-line Workshop aktivace energetických center v oblasti hlavy s krystaly

On-line Workshop aktivace energetických center v oblasti hlavy s krystaly

Každý člověk, respektive duše se inkarnuje do těla, které je sice závislé na péči a je velmi křehké, ale v útlém věku nám ještě dává schopnost udržet si své napojení na duchovní světy. Až v průběhu dětství s učíme své tělo ovládat, vidět to, co vidí ostatní, slyšet co nám říkají a co je “normální” slyšet. Postupně většina dětí o své napojení na celý vesmír přichází, často zůstáváme doslova uvěznění v tomto světě, nebo si to spíše myslíme. Zvýšená aktivita energetických center v oblasti hlavy nám nepřináší „jen“ onu legendární a tolik opěvovanou jasnozřivost, ale hlavně opětovné spojení s celým „vesmírem“, s každou částí sebe samých i bytostmi, které s námi obývají tuto planetu. Začneme nejen vnímat život z pohledu jednoty, ale současně aktivací znovu „nahodíme“ schopnost vidět světy, kterým jsme se v dětství uzavřeli.
V tomto workshopu budeme po dobu 9 dnů pracovat nejen na aktivaci čaker v oblasti hlavy, na posílení napojení na své vyšší já a na celý vesmír, budeme se věnovat i dalším čakrám, na jejichž stavu stojí a padá naše schopnost astrálně opouštět tělo, komunikovat se světelnými bytostmi a nezlomně důvěřovat své intuici. Tato práce sebou navíc nese jako bonus zjednodušení běžného života, protože díky zvýšené aktivaci čaker v oblasti hlavy lépe rozumíme životu a jeho nástráhám.  K práci budeme potřebovat tanzanit (případně růžový danburit), fialový skapolit (nebo apofylit), fialový fluorit, ametyst, růžový turmalín, selenit a křišťál. Budeme pracovat jak se svým energetickým polem, tak i se svým fyzickým tělem, protože právě to má v sobě mnohé inhibitory rozšířeného vnímání.

Proč vlastně workshop a ne seminář či kurz?

Termín “workshop” jsem zvolila z toho důvodu, že tento on-line program bude velmi aktivní a prožitkový, nejde v něm primárně o výuku, ale o práci na sobě. Vše, co se při workshopu naučíte můžete samozřejmě používat do budoucna sami pro sebe nebo své blízké, ale už bez mé energetické podpory a skupinové dynamiky. Proto tento on-line workshop nebude dostupný stále, ale proběhne v konkrétním termínu.

 

Jak bude workshop probíhat?

Po 9 dnů budu do Facebookové skupině dávat post s podpůrnou krystalovou mřížkou, skrze kterou budeme každý den pracovat, informace ohledně účinků konkrétního krystalu, se kterým budeme pracovat na energetických centrech a další instrukce, jak postupovat. Komunikace bude probíhat skrz fb skupinu.

 

Délka workshopu: 9 dní

Cena: 2920 Kč

Začátek:  17.10.2022

Záměr workshopu je:

Očista a aktivace vyšších čaker, změna vnímání reality, napojení na vyšší mentální okruhy, jasnozřivost, vědomé oddělení se od těla a této reality a silnější uchopení vyšších mozkových funkcí.

Pro koho je workshop určený?

Pro bytosti, které na sobě už nějakou dobu pracují a alespoň částečně znají svůj energetický systém (systém čaker), nemusíte mít za sebou kurz Spolupráce s krystaly.  Podmínkou ale je absolvování detoxu s krystaly (jarní nebo podzimní), protože nemá smysl cokoliv aktivovat, když není systém vyčištěný.

Doporučení:
Během workshopu doporučuji odlehčit stravu a zařadit potraviny či spíše doplňky stravy, které podporují aktivitu čaker umístěných oblasti hlavy, například kakaové boby, brahmi, gotu kola, ashvaganda a mnohé další. Více odpočívejte a pijte více vody, ať je mozek spokojený a neblokuje vám cestu za hranice poznaného.

Related Posts

On-line workshop “Detox s krystaly”

On-line workshop “Detox s krystaly”

Náš potenciál, tedy schopnosti, které máme k dispozici často jen dříme a čeká na probuzení. To, co uspává naše schopnosti, sílu i vnímání je energetická zátěž, která obaluje naše čakry, a i když jsou pod touto zátěží často velmi aktivní, přes ten energetický balast se […]

On-line kurz Krystalové mřížky – Spolupráce s krystaly v praxi

On-line kurz Krystalové mřížky – Spolupráce s krystaly v praxi

Krystalové mřížky mají oproti jednotlivým minerálům výhodu spojené síly, v mřížce můžeme frekvence každého minerálu spojit s frekvencemi těch ostatních a díky tomu vznikne silný energetický torus, který je přímým spojením našeho záměru s energií zdroje, které není závislé na našich labilních vibracích, ale zůstává otevřené. Práce s krystalovými […]