Návod – jak usnadnit návrat do školy

Návod – jak usnadnit návrat do školy

Konec prázdnin se blíží a naše děti opět čeká škola, tedy až na unschooligové výjimky. Některé děti se těší, jiné se bojí nebo obojí najednou a některým se nechce do školy vůbec. Jak jim návrat do školy usnadnit, a to nejen proces učení jako takový, ale i sociální kontakty, a tak vůbec všechno?

  • pokud má vaše dítko obavy, třeba jde do nové školy či jde do školy úplně poprvé, pomozte mu posílit jeho sebevědomí a vyzařování třeba tygřím okem, pyritem, slunečním kamenem, zlatým labradoritem, či citrínem. Můžou to být korálky na ruku či kamínek do kapsy, jakožto matka velmi živých hochů si nemůžu vynachválit tajnou kapsu v batohu (o které dítě fakt nemusí vědět, aby kámen hned nesměnilo za peníze, svačinu, hračku, v případě empatického dítka hrozí, že všechny své kameny rozdá nejistým spolužákům a pak bude samo nejisté). Takto vybavené dítě bude lépe zvládat sociální kontakty a bude i jistější v komunikaci s učiteli.
  • tak trochu živější děti vybavte skorylem, více je to uzemní a přebytečnou kinetickou energii skoryl dokáže použít pro lepší soustředění. Dítě tak bude více na příjmu a nebudou ho rušit jeho spolužáci, kteří své skoryly rozdali.
  • určitě není na škodu do tajné kapsy v batohu přidat selenit, který bude dítě chránit svými vysokými vibracemi čistit jeho energetické pole. Dítě bude vyrovnanější a nebude se vracet domů unavené.
  • při jakékoliv speciální potřebě svého dítěte – nemusí to být porucha učení, ale cokoliv, s čím vaše mládě potřebuje zatím pomáhat, vybavte svého miláčka křišťálem, který můžete naprogramovat/požádat o konkrétní pomoc. Takže třeba s komunikací, samostatností, lepšímu porozumnění zadání úloh, křišťál může dítěti tvořit energetické pole, ve kterém se dítě nebude stydět, nebude mu vadit, že něco ještě neumí a bude cítit uvolněně a spokojeně.
  • pro pomoc s učením (spíše u starších dětí) doporučuji fluorit, pomůže otevřít mysl a nové vědomosti mohou lépe proudit a dítě se lépe naučí vyvolávat je ze své paměti (spíše z vesmírné databáze).
  • pokud jste učitel, zkuste do třídy umístit větší ametyst (ano, obří ametystová geoda do každé třídy by měla být základní výbava), děti budou lépe napojené na vědomí jednoty, takže budou vnímavější a citlivější jeden k druhému a současně budou lépe chápat a přijímat učivo.