Návod – Jak zvládnout pobyt v nemocnici

Návod – Jak zvládnout pobyt v nemocnici

Jsou věci, na které se připravit dá a na které se připravit nedá. Tak třeba takový úraz může přijít jako blesk z čistého nebe, a i když se říká, že úrazy si cosi somatizujeme, nemusí to tak být vždy, dokonce i v případě našich dětí to nemusí být vždy jen problém ve vztahu k rodičům a volání o pomoc (zažila jsem i to u jednoho svého syna). V těchto případech (a může jít třeba i o nemoc, kterou nemůžeme nebo se bojíme zvládnout doma sami) se vždy ukáže, jak na tom skutečně jsme se svým nadhledem, schopností být ve svém středu, schopnost přijímat výzvy života bez odporu a současně také jakou energii vyzařujeme do svého okolí a jak na to naše okolí reaguje. No prostě a jednoduše, pobyt v nemocnici je energeticky hodně náročná záležitost, a i když se tam pohybuje mnoho úžasných bytostí (hmotných i nehmotných), které léčí a pomáhají, jsou tam i ty, které jsou dosti toxické a parazitické a které se snaží prostředí nemocnic držet v nízkých vibracích, protože jinak by se tam tyto bytosti neudržely.

Co tedy vzít s sebou, když jdete do nemocnice (je jedno, zda je to jen vyšetření, nebo i pobyt tam)?

  • Naprosto klíčové je udržet si silnou sebedůvěru a sebeúctu, protože pak se k vám i ty toxické bytosti budou chovat s respektem, případně se vám radši vyhnout. Proto vždy, když míříte do nemocnice, vezměte si sebou třeba pyrit, tygří oko, pouštní lybijské sklo, vltavín, čmeláčí jaspis, vltavín či citrín. Dodají vám sebedůvěru, bude se vám lépe komunikovat, dokážete si domluvit vše, co je třeba. Pokud je nemocnice, kam míříte vyhlášená tím, že dělá problém rodičům, kteří chtějí být se svými dětmi nepřetržitě, vybavte se radši více žlutými krystaly a pořádně jimi své energetické pole nasyťte (a samozřejmě se vybavte informacemi o právech svého dítěte a trvejte na jejich dodržování).
  • Nejen úrazy, ale i náhlé onemocnění v nás budí odpor, nechceme přijmout, že už je proces rozjetý, a tak léčení či řešení situace často blokujeme tím, že chceme, aby to bylo jinak, takže nepřijímáme to, co je. Pak ale nepřijímáme ani energetickou pomoc, nepřijímáme možné řešení a vše se komplikuje. Proto je fajn mít s sebou ve výbavě kunzit, lithiový křišťál, růžový turmalín, rodochrozit, morganit nebo růženín (za mě je top kunzit). A když budete mít chvilku, jakože v nemocnici máte všechen čas světa, tak si energií zvoleného krystalů prodýchávejte srdeční čakru. Uvidíte, co se stane, až odpor uvolníte. Pro ty, co mají tu kliku a do této situace se nedostanou můžu naznačit, že v tu chvíli, kdy skutečně uvolníte odpor se vytvoří prostor pro zázraky.
  • Jako další nezbytná výbava jsou krystaly, které disponují léčivou energií. Obecně to jsou všechny zelené a fialové, ale když bych měla zvolit ty top, tak bych vybrala smaragd, dioptaz, ametyst či auralit23. Můžete mít i jiného favorita, takže dejte na svou intuici. Tyto krystaly můžete používat přímo pro léčení, hojení, podporu těla apod. Mnozí v sobě máme programy, že když už musíme přijímat klasickou léčbu (tedy léčení v rámci našeho zdravotního systému), tak ta přírodní léčba (byliny, krystaly, energie…) selhala, ale není to pravda. Někdy je prostě třeba opravit fyzické tělo, třeba v případě úrazu a pak můžeme za pomoci energie krystalů urychlit hojení. Pokud takový program v sobě máte, tak ho překonejte (třeba za pomoci topazu) a nebojte se i v nemocnici vytáhnout na pomoc krystaly. Jestli sebou máte i krystaly z prvního odstavce, které zvyšují sebedůvěru, bude vám fakt jedno, co si o plné posteli krystalů budou myslet ostatní.
  • A jako poslední, nikoliv nejméně důležité doporučuji mít s sebou jako vždy selenit na udržení vysokých vibrací, skoryl pro zrychlení energetických toků a ochranu a křišťál, který vám pomůže to celé koordinovat a posílí váš přístup k intuici.

PS: ještě přihodím osobní zkušenost s krystaly v nemocnici. Před lety měl jeden z mých synů nepříjemný úraz, kvůli kterému byl dosti dlouho na JIPce. Když jsem tam přitáhla několik křišťálů, ten den přišla doktorka (mimochodem měla na ruce náramky z minerálů), chvíli stále uprostřed místnosti a prohlásila, že tam cítí příliv dobré energie.

PS2: pokud máte obavy, že mnoho lékařů a zdravotnického personálu jsou těmto věcem nepřátelští, tak musím říct, že mnozí z nich s energií pracovat umí, někteří milují krystaly a v každém z mých kurzů, které v minulosti proběhly byl minimálně jeden lékař/ka, zdravotní sestra apod. A když se udržíme ve svém středu, často budeme schopni vidět, právě tyto bytosti kolem sebe i během pobytu v nemocnici.