Spinel

Spinel

Některé minerály jsou energeticky přístupné úplně každému, k jiným je třeba se “prokousat”. Spinel je jedním z těch, ke kterým musíme dozrát, protože když po něm sáhneme a naše energetické pole bude plné bloků a energetické zátěže, jeho energie nám nepomůže, či spíše naopak může posílit pocity povýšenosti a pýchu (pokud k tomu máme sklony). Ne často u krystalů píšu i stinnou stránku jejich působení, ale kámen jako takový za to nemůže, to jen naše vlastní nastavení může udělat z něčeho krásného a silného slabost. Spinel je kámen, který vyzařuje stabilitu, moudrost a sebeúctu. V jeho energii je snadné být sama sebou, cítit podporu celého vesmíru a svobodně kráčet životem, který sice nemusí být snadný, ale přesto může být krásným dobrodružstvím. Spinel mimo jiné podporuje nervovou soustavu a její odolnost, pomáhá zpevnit osobnost a posiluje naši schopnost vnímat to, proč jsme tady.

Jeho schopnost opravdu silně naboostovat sebevědomí je však dvousečnou zbraní, takže je třeba dříve, než s ním začneme pracovat pročistit jak svou srdeční čakru, tak hlavně svou pupeční čakru a posvítit si na programy méněcennosti, které se často projevují potřebou být důležitý/á, první, nejmoudřejší, a tak vůbec. Na druhou stranu, když je člověk upřímný sám k sobě, tak se není třeba spinelu vůbec obávat, protože jakékoliv projevy sebedůležitosti dokážeme včas zachytit a přestat je v sobě i v druhých podporovat. Když se do spolupráce se spinelem pustíme, jeho energie dokáže v našem energetickém poli způsobit obrovské změny, které pro vnější pozorovatele můžou působit dokonce až jako změna osobnosti (a to myslím v dobrém). Pomůže nám být stabilní a pevní, pokud máte sklony k úzkostem, tak ty mohou v energii spinelu zmizet nebo velmi zeslábnout. Celé naše energetické pole je se spinelem jasnější a silnější, dokážeme lépe komunikovat jak verbálně, tak hlavně neverbálně a naše hranice jsou zcela zřejmé. Jako by v jeho energie naše skutečné já více vykrystalizovalo a to, co je umělé nemá prostor k realizaci.

Kdy tedy po spinelu sáhnout?

  • dozrál/a si do bodu, kdy víš, že tě čeká velká změna a chceš se na to připravit? Pomůžu ti zpevnit tvou osobnost a lépe do ní ukotvit moudrost tvé duše.
  • víš kdo jsi a znáš svou sílu, ale potřebuješ více mužské energie, ve které by ses cítil/a bezpečně a uvolněně? Vstup do mé energie a uvidíš, co všechno bude “jinak”.
  • chceš konečně přestat vést žabomyší války, které vede tvá osobnost, chceš přestat stále řešit prkotiny, které ti jen berou energii a chce začít více pracovat se silou své duše? Dovol mi ti pomoct změnit tvé nastavení a otevřít tě jinému levelu prožívání.