Optický kalcit

Optický kalcit

V dnešním článku mám pro vás něco o zázraku, kterému se říká optický kalcit. Tak jako všechny ostatní kalcity, i ten optický je velmi jemný kámen spíše pomalejších vibrací, který v našem životě nepůsobí žádné turbulence a divoké změny. O to překvapivější však jsou jeho účinky na naše energetické pole i fyzické tělo. Úplně nejraději ho používámm v meditacích, při kterých potřebuju vylepšit jejich vizuální stránku. Kalcity obecně pomáhají “krystalizovat” vše, co viditelné zatím není, pokud tedy chceme mít jasnější vize, lépe se naladit při řízené meditaci, či třeba lépe používat svou obrazotvornou představivost, optický kalcit je ten pravý průvodce.

Optický kalcit můžeme požádat o spolupráci, kdykoliv chceme mít více jasno a chceme vědět na čem jsme. Ale pozor, je důležité chtít vidět pravdu a ne iluzi, protože často se pravdy bojíme víc než nevědomosti. Optický kalcit nám může pomoci (když ho k tomu pustíme) být pravdiví hlavně sami k sobě, nepodléhat iluzím, předsudkům a zajetým zvyklostem. V jeho energii se dokážeme otevřít zcela novým možnostem a zvyklostem, změnit svoje zaběhlé mentální pochody a přejít do nového levelu bytí.

Kdy tedy po optickém kalcitu sáhnout?

  • nevidíš něco, co je zřejmé, víš, že potřebuješ postrčit a jsi otevřený tomu, že odhalení nemusí být takové, jak by sis to přál? Vstup do mého pole a spolu se na to podíváme.
  • cítíš, že je pro tebe nachystáno něco nového, ale ještě jsi se neodhodlal opustit to staré? Vezmu tě za ruku a ukážu ti, co je třeba v nejbližší době udělat, abys ten přechod zvládnul.
  • cítíš, co chceš udělat, máš jasno v tom, že do toho jdeš, ale potřebuješ víc detailů? Pomůžu ti lépe vidět tvou vlastní vizi a uchopit i drobné nuance, které potřebuješ pro zdárnou realizaci.
  • chceš nahlédnout do nehmotného světa a jistěji se v něm pohybovat? Půjdu tam s tebou a pomůžu ti vidět vše, na co jsi připravený.

 


Related Posts

Kalcit

Kalcit

Svým vyzařováním jsou kalcity velmi jemné a láskyplné minerály, které v našich životech nepůsobí žádné výrazné turbulence. A právě proto jsou vhodné pro ty z nás, kteří chtějí postupovat opatrně a rozvážně. A pro ten zbytek s dobrodružnější povahou jsou vhodné samozřejmě též, protože je […]

Krystaloterapie – Jak proniknout do minulých životů

Krystaloterapie – Jak proniknout do minulých životů

Na průzkum minulých životů mnoho z nás chodí k regresním terapeutům, na ty známější terapeuty se dokonce čekají veliké fronty. Pokud však dáváte přednost práci v pohodlí svého vlastního prostoru, lze místo služeb terapeutů pracovat s krystaly. Velké množství z nich nám může pomoci se […]