Krystaloterapie – Jak si udržet energii

Krystaloterapie – Jak si udržet energii

Neznám osobu, která by nevěděla, že v různých obdobích na Zemi dopadají různé energie, které nám napomáhají v transformaci. Ne každá osoba, která si toto uvědomuje současně ví, že samo o sobě nestačí, že jsme průběžně grilováni či povznášeni různými druhy energií. Tyto energie jsou pro všechny k dispozici, ale ne každý je zvládne integrovat či absorbovat. Ten rozdíl, zda to dokážete či nedokážete je v tom, jak odolné máte nejen jemnohmotné tělo, ale také tělo fyzické, hlavně nervovou soustavu. Prostě kdo chce zvládnout (utáhnout) víc energie, musí na to být připraven.

Rozhodně v tomto ohledu nedoporučuju velké skoky, i když jsem vyznavačkou energetických dobrodružství a turbulencí, v tomto by se to nemuselo vyplatit. Samozřejmě máme i tak každý své tempo, takže můžeme postupovat relativně rychle. A jaké minerály nám v tomto mohou být nápomocné?

    • kunzit – v jeho energii dokážeme přijímat věci, jak jsou a neplýtváme tak svou energií na odpor, boj či třeba zášť. Pracuje se srdeční čakrou a když jeho energii integrujeme, uvolníme si velké množství energie, kterou jsme dříve na odpor používali. Abychom více energie zvládli trvale udržet, tělo a nervová soustava se tomu rychle přizpůsobí. A zvýšená odolnost bude stále narůstat, protože naše srdeční čakra přestane klást odpor i těm energiím, které k nám “tečou” z vesmíru, pokud tedy jsou v souladu s naším vývojem a postupně se bude navyšovat kapacita celého našeho systému.
    • tangerin křišťál (případně hematitový křišťál) – posiluje přímo nervovou soustavu, takže když s ním budeme pravidelně v kontaktu, naše odolnost bude narůstat.
    • záhněda – pomůže s uzemněním, čímž myslím průchodem energie celým čakrovým systémem až do hmotného těla. Nic se nebude nikde hromadit a působit přetlak. Z toho důvodu je dobré pracovat se záhnědou vždy, když vytáhneme kameny vyšších vibrací, jako jsou třeba tektity, danburity, tanzanit či celestýn (je jich mnohem více).
    • turmalíny – všechny turmalíny fungují jako urychlovače energií, takže když si zvykneme na jejich tempo, už nás neporazí ani solární bouře či průlet Země fotonovým pásem.