Krystaloterapie – Práce s fyzickým tělem

Krystaloterapie – Práce s fyzickým tělem

Když u vás nastanou nějaké obtíže s fyzickým tělem, ať už “nemoc”, nebo úraz či třeba jen svalová únava, co je vaše první volba pro znovunastolení harmonie a zdraví? Je to odpočinek, bylinky, homeopatie, chemie nebo třeba síla mysli? A co takhle krystaly, na kterém místě v řešení fyzických obtíží u vás jsou?
Pravda je, že z nuly na sto se s krystaly při práci s fyzickým tělem dostat nedá, narozdíl o chemie, která příznaky umí utlumit okamžitě. Proto je dobré samoléčivé a regenerační schopnosti těla s krystaly trénovat a posilovat ještě dřív, než nějaký problém přijde. Možností je mnoho, a to jak způsob “práce” s nimi, tak i výběr vhodného krystalu. V mém workshopu regenerace s krystaly se jeden ze způsobů učíme, čímž si nechci dělat reklamu, neb další regenerace bude až příští jaro 😝.
Každopádně doporučuju pracovat s ametystem a skrze aktivovanou korunní čakru přijímat doslova záplavu jeho léčivé energie. Můžete si na tuto práci lehnout k velké geodě, menší krystal přiložit ke korunní čakře, případně použít práci s nehmotným krystalem, tedy vizualizovat si například ametystovou jeskyni a léčit se tam. Další top léčitel je smaragd, který umí skvěle nastolit harmonii v nemocné části těla. A pak mnoho a mnoho dalších, třeba laserový křišťál urychlí čištění v oblasti, ve které probíhá zánět nebo která je zablokovaná, hematit je skvělý na úrazy, pohmožděniny či bolestivé klouby. A třeba titanit je top v obnově tkání, které prošly radikální změnou, třeba jizvy po operacích. Nejdůležitější je však udržet na svým stavem nadhled a mít neochvějnou jistotu, že tělo je všemocné a se vším si dokáže poradit, když mu to dovolíme (a občas mu třeba i trochu pomůžeme), s čímž může pomoci třeba akvamarín.