Krystaly a věda

Krystaly a věda

Když se řekne věda, většina z nás si vzpomene na hodiny fyzicky, chemie a biologie. Jenže současná věda není tím rigidním systémem, který ještě dnes mnoho lidí bere jako dogma. Tak třeba mnoho vědeckých prací (ne, nedudu sem dávat odkazy, kdo bude chtít, může si to najít) dnes považuje krystaly za součást živé přírody, protože rostou a jsou schopny obnovy za určitých podmínek.
Když s krystaly pracuju, zjišťuju, co který umí a testuju jejich účinky a energie nejdříve na sobě. Postupně jdu od jemnějších vrstev až k fyzickému tělu a zkoumám, co který krystal “umí”. I proto se potřebuju orientovat v tom, jak funguje naše psychika i fyzické tělo. A jistě vás nepřekvapí, že pro všechno, co s námi krystaly na psychické i fyzické úrovni tropí jsou velmi uspokojivá vysvětlení právě z různých vědeckých výzkumů.
Žijeme v úžasné době, kdy fyzika a metafyzika splývají v jedno, věda (ta skutečně moderní) a spiritualita už nesoupeří a my všichni se můžeme jen těšit z takové spolupráce jinu a jangu. Protože ty skutečně vyspělé civilizace nebyly ani čistě spirituální, ani čistě technokratické (na vědě a technice založené).