Krystaloterapie – Technika je podstatná

Krystaloterapie – Technika je podstatná

Ve všem, co děláme jsou důležité dvě věci. Kvalitní podstata a dokonalá forma. Podstata je jinová, forma jangová. I u práce s krystaly to tak je a budu se opakovat, ale krystaly nejsou kouzelné pilulky, které stačí polknout (mít doma) a všechna práce je hotová. Pokud bych měla použít přirovnání, v dnešní době je docela známá technika péče o kudrnaté a vlnité vlasy, tzv. CGM. Podstatou jsou zde kvalitní přípravky (šampon, kondicionér, gel…). Formou je technika, kterou o vlasy pečujeme. Obojí je důležité, z rovných vlasů s nesprávnými přípravky kudrnaté neuděláme ani skvělou technikou a naopak, bez správné techniky bude výsledek poloviční, vlasy nebudou tak krásné a samotné kvalitní přípravky nic nesvedou. A s krystaly je to stejné…můžete mít doma krystaly nejvyšší kvality (podstata) a nedosáhnete takových výsledků, kterých je možné docílit dobrou technikou (forma).

Často dostávám dotazy, jaký krystal na co použít. A přiznám se, že na to odpovídám velmi opatrně, respektive s radostí odpovídám těm, kteří prošli mými workshopy (klidně jen jedním, a to detoxem). Protože nejde jen o krystal, ale i o schopnost s ním pracovat, chápat, jak integrovat jeho energii, jak jí použít pro změnu ve svém životě. Vlastně i účastníci kurzu Spolupráce s krystaly si umí velmi dobře poradit a když je práce s krystaly skutečně chytne, tak díky systému, který v kurzu vysvětluju ví, po jakém krystalu sáhnout a jak to udělat. Krystaly v našich životech skutečně umí udělat zázraky (na počkání), ale samo se to nestane, chce to vědět jak na to a pak trochu disciplíny a vytrvalosti.

PS: pokud chcete vidět výsledky své práce s krystaly nejen ve svém každodenním životě, protože tam se rozhodně ukážou, zkuste si nechat změřit aktivitu čaker. Doporučuju komplexní analýzu, protože je tam mnoho důležitých údajů, u kterých můžete vidět, jak se rozvíjíte, když si analýzu necháte dělat pravidelně, třeba jednou za rok.