Krystalové mřížky – životní transformace

Krystalové mřížky – životní transformace

Tvoření krystalových mřížek je činnost, která mi doslova změnila život. Byla to první forma aktivní spolupráce s krystaly, kterou jsem se naučila, nebo možná lépe na kterou jsem si vzpomněla. Krystalové mřížky nejsou o dokonalém vizuálu, ale do pevném záměru, který při sestavování krystalů máme a který nám krystaly pomáhají nejen udržet, ale hlavně realizovat. I když už umím s krystaly pracovat mnoha dalšími způsoby, krystalové mřížky jsou stále na pořadu dne, neustále jich tu pár mám a vím, že díky těmto znalostem můžu svůj život mnohem lépe usměrňovat a hlavně intenzivněji vnímám, kdo skutečně jsem a co je moje cesta.

Každý, kdo s mřížkami pracuje jistě potvrdí, jak veliká je jejich síla a jak rychle mřížky fungují. Sama bývám často zaskočena tím, co mřížky dokážou. Jejich podpora je takřka hmatatelná. Pokud s nimi chcete začít a nemáte doma veliký výběr minerálů, pro začátek si kupte několik krystalů křišťálu a pak ty minerály, které Vás osobně nejvíce přitahují, nebo si zvolte záměr a podle něj zvolte kamínky. Nemusí být veliké, bohatě stačí malé, tromlované, klidně ve velikosti korálků, nebo to můžou být přírodní neopracované menší krystaly. Jejich energii pak zesílí centrální kámen či lépe krystal. Do mřížek můžete zapojit i svoje korálky, náramky či náušnice z minerálů. Více o mřížkách najdete v tomto článku.

A pokud je váš zájem hlubší, můžete se přihlásit do kurzu, ve kterém vám podrobně vysvětlím, jak mřížky tvořit a jak změnit svůj život tak, aby vám v něm bylo dobře.