Návod – Komunikace s krystaly

Návod – Komunikace s krystaly

Čtení energie krystalů, nebo rovnou komunikace s nimi není nic těžkého. Kdo už se mnou jste delší dobu (případně jste podstoupili některý z kurzů/workshopů), tak víte, že komunikace s krystaly je naprosto běžná věc, ze které není třeba dělat nic světoborného či tajemného. Možná vás krystaly přitahují už dlouho, čtete o nich knihy a články na internetu a říkáte si, že by bylo krásné, kdybyste jim dokázali rozumět, ale momentálně se vám to zdá jako absolutně nedostižná meta. Jediné, co je k této schopnosti potřeba je pravidelný trénink. Malé dítě se též naučí mluvit tím, že poslouchá (nejdřív nesrozumitelnou) řeč ostatních lidí, postupně začne rozumět, a nakonec samo mluvit tou dříve neznámou řečí. A vy, když chcete komunikovat s krystaly je musíte mít kolem sebe, pravidelně je pozorovat, vnímat, brát do rukou a trpělivě sledovat, jak se vaše porozumění prohlubuje.

Když se zadíváte na fotku křišťálů u tohoto textu, co vidíte? Je na ní 5 křišťálů, z různých nalezišť a je zcela zjevné, že každý je jiný. Nejde jen o tvar či jejich čirost, zkuste se zaměřit na jiné věci. Chápu, že pro tyto účely je lepší je mít v ruce, proto si pro toto cvičení můžete vzít třeba 3 křišťály, které máte doma. Takže teď…vnímáte třeba rozdíl mezi jejich “hustotou”, nebo světelností? A zde nejde jen o čirost, ale cosi, co je “vidět” na pozadí, klidně se zavřenýma očima. Pokud pokyvujete hlavou, že vnímáte, tak gratuluju, rozumíte řeči krystalů, i když třeba zatím jen částečně. Zatím! Protože při troše cviku to zvládne naprosto každý, kdo o to usiluje.

“Napojení na minerální říši není o talentu či předurčenosti a už vůbec ne o vyvolenosti, ale o volbě a lásce. Jsem přesvědčená, že každý, kdo krystaly skutečně miluje a chce s nimi spolupracovat, může se naučit vnímat jejich energie a poselství. “

Pokud je součástí i vaší cesty komunikace s krystaly, tak po ní prostě jděte, berte krystaly do rukou, vnímejte, dívejte se na ně, poslouchejte, co vám říká řeč vašeho těla, co říká vaše srdce a vaše intuice.

PS: jestli chcete jít na části této cesty v mé společnosti a  využít mých zkušeností, zkuste některý z kurzů či workshopů.