Video – Proč zrovna krystaly

Video – Proč zrovna krystaly

Zájem lidí o minerály v posledních letech (či desetiletích) není módou, ale je přirozeným důsledkem zvyšování vibrací naší planety i lidstva. Právě kvůli zvýšení vibrací minerály houfně opouštějí tmu, ticho a klid uvnitř matky Země a vycházejí ven na světlo, aby nám mohli být průvodci v této přenádherné, ale náročné době přechodu Země do jiných dimenzí. Už dávno neplatí, že je těžké získat určitý druh krystalu, pokud jej “chcete”, protože nabídka ke koupi je skutečně pestrá. Napojení na minerální říši není o talentu či předurčenosti (a už vůbec ne o vyvolenosti), ale o volbě a lásce. Jsem přesvědčená o tom, že každý, kdo krystaly skutečně miluje a chce s nimi spolupracovat, může se naučit vnímat jejich energie a poselství.

Způsobů, jak spolupracovat s krystaly je mnoho. Od čistě pasivního, kdy krystaly prostě “jen” máme doma po aktivní spolupráci, kdy s nimi komunikujeme a jsme ideálně plně otevření jejich síle. Nenechte se zmást idealizací, kterou často můžeme slyšet z úst mnohých, jejichž fantazie často přesahuje jejich reálné schopnosti. Práce s krystaly není cosi neuchopitelného či nedosažitelného pro “běžného smrtelníka”, naopak. I člověk, který by nikdy krystaly doma neměl a řekl by si, že to zkusí, může během relativně krátké doby naprosto změnit sám sebe a svůj život. Změnou myslím spíše nalezení toho, kdo skutečně je, napojení se na sílu své duše, a hlavně schopnost realizovat sám sebe v hmotném světě. V dnešní době máme k dispozici mnoho různých cest, jak se rozvíjet, mnoho nástrojů, systémů, koučů, terapeutů… Tak proč zvolit zrovna krystaly?

  • Krystaly pracují s každou naší částí, od fyzického těla, přes emoce, způsoby myšlení až po tělo duchovní.
  • Odstraňují zablokovanou energii na všech úrovních, protože pracují i s fyzickým tělem, pracujeme komplexně a tělo nás nestahuje stále zpět do způsobu přežití, který už máme osvojený.
  • Jejich samotná přítomnost v našem energetickém poli nás nabíjí, zvyšuje nám vibrace a dělá nám radost.
  • Když se s nimi naučíme spolupracovat, získáme v nich velké spojence, kteří nám budou dělat život příjemnější, klidnější a když budeme chtít, tak i tak akorát dobrodružný.
  • A nakonec…krystaly si volí ten, koho prostě a jednoduše přitahují. Ať je to láska nová, nebo se s vámi táhne skrz všechny životy…krystaly jsou naši přátelé, učitelé, průvodci a je s nimi radost pracovat na svém životním růstu.

Občas vzpomínám na dobu, kdy jsem se krystaly začala intenzivněji zabývat, a ještě jsem nevěděla, kde začít a co dělat. Mnoho let trvalo, než jsem přišla na techniku a systém, které teď používám jak sama na sobě, tak i učím ve svých workshopech. Pracujeme s energií krystalů, dechovými technikami, se změnou vědomých i podvědomých programů. A jak se postupně rozvíjíme nejen jako osobnosti (rozvíjíme svou schopnost žít naplněný život ve všech životních oblastech), postupně v sobě aktivujeme mnohé “duchovní” schopnosti, které nám pomáhají více se otevírat i jiným rozměrům bytí.

Více se dozvíte ve videu.