On-line workshop “Cesta k podstatě ženské energie s krystaly”

On-line workshop “Cesta k podstatě ženské energie s krystaly”

Ve své podstatě jsme složeni ze dvou částí. Mužské a ženské energie, jangu a jinu, světla a temnoty. Jedno od druhého nejde oddělit, a přesto se o to pokusíme, abychom se naučili vnímat, rozlišovat a rozpoznávat. V tomto workshopu se více zaměříme na poznání své ženské podstaty, ale protože jí nelze plně vytrhnout z kontextu, částečně se dotkneme i té mužské. Pojďme se tedy ponořit do největších hlubin své bytosti, podívat se bez iluzí na síly, kterým vládneme, pojďme se naučit tvořit svou realitu nejen tím aktivním, mužským způsobem, ale také ženskou cestou, tedy neděláním.
Jsem přesvědčená, že když se nám podaří rehabilitovat svou ženskou energii, očistit jí od lží, iluzí, programů a dáme jí svou plnou důvěru, náš život se změní. Změní se nejen množství energie, které musíme vynakládat na realizaci sebe samých, změní se náš přístup k životu jako takovému i k našim bližním. Naučíme se zhmotňovat svá přání, přijímat v souladu s nastavením své bytosti, odhalíme samotnou podstatu práce s energií.
To, jak máme uchopenou vlastní ženskou energii, nakolik jí dokážeme prožívat, bez strachu, viny či iluzí definuje naši schopnost si do života přitahovat to, po čem toužíme. Součástí tohoto workshopu je tedy i posílení našeho magnetismu a současně i jeho pochopení, takže i po skončení workshopu se bude váš osobní magnetismus postupně prohlubovat a tím i vaše schopnost tvořit svou realitu ženskou cestou.
K práci budeme potřebovat tyto minerály:
 • malachit
 • aragonit (případně topaz)
 • křišťál
 • fluorit
 • selenit
 • skoryl
 • vanadinit
 • zirkon
 • hematitový křemen (případně tangerin)
 • vltavín
 • záhněda

Proč vlastně workshop a ne seminář či kurz?

Termín “workshop” jsem zvolila z toho důvodu, že tento on-line program bude velmi aktivní a prožitkový, nejde v něm primárně o výuku, ale o práci na sobě. Vše, co se při workshopu naučíte můžete samozřejmě používat do budoucna sami pro sebe nebo své blízké, ale už bez mé energetické podpory a skupinové dynamiky. Proto tento on-line workshop nebude dostupný stále, ale proběhne v konkrétním termínu.

 

Jak bude workshop probíhat?

Po 9 dnů budu do Facebookové skupině dávat post s podpůrnou krystalovou mřížkou, skrze kterou budeme každý den pracovat, informace ohledně účinků konkrétního krystalu, se kterým budeme pracovat na energetických centrech a další instrukce, jak postupovat. Komunikace bude probíhat skrz fb skupinu.

 

Délka workshopu: 9 dní

Cena: 3500 Kč

Začátek:  20.5.2024

Záměr workshopu je: pročistit, aktivovat a prozkoumat svou křížovou čakru, ženskou energii a magnetismus

Pro koho je workshop určený?

Pro bytosti, které na sobě už nějakou dobu pracují a alespoň částečně znají svůj energetický systém (systém čaker), nemusíte mít za sebou kurz Spolupráce s krystaly.  Podmínkou ale je absolvování detoxu s krystaly (jarní nebo podzimní), protože nemá smysl cokoliv aktivovat, když není systém vyčištěný.

Doporučení:
Během workshopu doporučuji odlehčit stravu, hodně odpočívat, pečovat o své tělo i duši, chodit do bazénu, do sauny či si aspoň dopřávat pravidelnou koupel ve vaně.