Zelený fluorit

Zelený fluorit

Fluorit ve všech barevných variantách je kámen, který posiluje naše mentální schopnosti, tedy přijímat, zpracovávat a předávat informace. Ten zelený (a růžový též, ale o tom jindy) je současně specialista na krční čakru, ve které nám pomáhá třídit informace, které skrz ní proudí. Doslova nám pomáhá přemýšlet srdcem, “vážit” informace a vnímat, zda to s námi ladí či neladí. Pokud máte problémy s rozhodováním, zelený fluorit je skvělý zesilovat vnímání a pomůže vám zvolit, co je pro vás momentálně to pravé.

Znáte třeba situaci, kdy máte dvě pracovní nabídky, obě mají své plusy a mínusy, a to dosti vyváženě, tak vy teď nevíte, kterou z nich zvolit. Při takové volbě (ale může jít třeba i o volbu nového bytu, vztahu…) nejde jen o naši mysl a informace, ale také o věci, které nejsou tak zjevné. Když se máme dobře rozhodnout, potřebujeme vnímat i to, co je na pozadí. Třeba to, zda se tam budu cítit dobře, zda budu mít možnost dále se rozvíjet, no prostě jde o mnoho dalších důležitých faktorů. A zde nám právě může být nápomocný zelený fluorit, který zesílí naše pocity (ne emoce, které můžou být zavádějící), pomůže nám vnímat soulad či nesoulad s rozhodnutím, které se chystáme udělat.
Pokud jste tedy nerozhodní, nebo málo vnímáte, co vám vaše srdce říká a jakou cestou vás vede, zelený fluorit je pro vás ten pravý průvodce.


Related Posts

Krystaloterapie – Test kvality vztahu

Krystaloterapie – Test kvality vztahu

Začátky vztahů bývají opojné a sluncem prozářené. Hormony přesycené tělo ovlivňuje jak naše emoce, které jsou zesílené, tak i mentální schopnosti, které jsou naopak v těžkém útlumu. Co kdyby vám někdo na začátku vztahu dal do ruky kouzelný nápoj, který by vám pomohl prohlédnout přes […]

Krystaloterapie – S fluoritem ke změně myšlení

Krystaloterapie – S fluoritem ke změně myšlení

Říká se, že když chceme změnit svou realitu, stačí změnit své myšlení. Jenže…kdyby to bylo tak snadné, všichni to známe, že z vyjetých kolejí se jen těžko vyskakuje a setrvačnost (a hlavně zvyk) nás stále stahuje zpět. Když chceme svou realitu změnit, musíme kromě myšlení […]