Video – (Ne)omezená kapacita fyzického těla

Video – (Ne)omezená kapacita fyzického těla

Dnes mám pro vás trochu jiný úhel pohledu na působení krystalů na náš život. Nejen na energetické pole, ale i fyzické tělo. Je známá věc, že i fyzické tělo je tvořené energií, jen trochu hustější, než jsou naše jemnohmotnější části. Každé fyzické tělo má určitý potenciál, předpoklady a možnosti. Fyzické tělo každého z nás má jinou kapacitu v sobě obsáhnou “sílu”. Máme jinak nastavenou nervovou soustavu, která je senzorickým orgánem a čím silnější je, tím více vjemů dokážeme vnímat, takže naše vědomí obsáhne více informací. Každé fyzické tělo má své limity toho, co je schopné pojmout. Proto když se dostaneme ve změněném stavu vědomí do různých úrovních bytí, v tu chvíli víme, chápeme, cítíme, ale zpět do těla si to vzít nemůžeme, zůstanou jen osekané vzpomínky na ten stav, mnoho prožitků z jiných stavů vědomí nelze ani převést do myšlenek a slov. Naše těla na to prostě nemají kapacitu.

A právě zde se otevírá místo pro krystaly. Určitě už to vidíte taky… Mohou být našimi externími disky, záložními zdroji energie, paměťovými kartami, informačním systémem a mnoha dalšími věcmi, ale většinou všechny jejich možnosti nazýváme jinak. Třeba tak, že krystaly jsou našimi průvodci a učiteli. A také přáteli. Jejich dopad na náš život se nachází za hranicí myslí uchopitelného, takže ani není možné zde vyjmenovat vše, co pro nás můžou dělat.

Pokud vás teď napadla otázka, zda je vhodné sklouznout do takové závislosti na něčem vnějším (ano, i mě toto napadlo), tak vás možná uklidní to, že my lidé “kupodivu” nejsme solitéry, jsme stvořeni ke spolupráci, je v nás ukryté vědomí jednoty a na nevědomé úrovni spolupracujeme, jak jeden s druhým, tak se vším, co nás obklopuje, a to nejen fyzicky. Tak třeba jídlo je vnějším zdrojem energie a výživových látek pro naše tělo, bez vody a vzduchu taky dlouho nevydržíme. Nezvládneme to ani bez mnoha dalších věcí, třeba bez komunikace, bez vztahů, bez možnosti učit se a růst. Pro naplněný život potřebujeme třeba i vůni rostlin, pozorovat krásu přírody, umění, hudbu či tanec. Spolupráce s krystaly tedy není nic, co by nás odvádělo od přirozeného života, ale naopak krystaly nás mohou mnohému naučit a udělat náš život mnohem jednodušší a přirozenější.