Magnezit (howlit)

Magnezit (howlit)

Některé minerály umí pořádně překvapit. V tom pozitivním směru samozřejmě. Jedním z nich je magnezit, se kterým jsem dlouhé roky nemohla najít společnou řeč, ne, že by mi něčím “vadil”, ale prostě mi byl volný, nezajímal mě. Neprobíhala ani pozitivní ani negativní rezonance, takže jsme se míjeli. Až v poslední době jsem ho začala vnímat a jsem z jeho schopností hodně překvapená. Je to kámen s pomalejšími vibracemi, má klencovou mřížku, a tudíž dokáže do našeho života přinášet nové možnosti a rozšiřuje naše vědomí. Magnezit je kámen měkký a nadýchaný jako cukrová vata, fyzicky i energeticky.

Když se ponoříme do jeho vibrací cítíme plné spojení se svou podstatou. Všechny ale, až jednou, až potom…zmizí a zůstane jen to, co je ryzí, tedy naše skutečné já. A když se tomuto stavu vědomí naplno odevzdáme, dostaneme se do proudu síly, který protéká středem našeho energetického pole a který nevnímáme, když dovolíme různým přesvědčením a programům, aby náš vychylovaly z naší rovnovážné polohy. Magnezit je kámen jemné síly, je tichý, a přesto v jeho energii můžeme slyšet neskutečný hukot, který nás ale neznepokojuje, ale naopak, přináší klid a úlevu.

Kdy tedy sáhnout po magnezitu jako po průvodci?

  • vstup do mé energie, když potřebuješ zastavit a umlčet hlasy, které ti říkají, kdo jsi a co je pro tebe správné. Pomůžu ti přestat poslouchat vnější povyk a propojím tě s hlasem tvé vnitřní moudrosti, který vždy ví, co je pro tebe a co není.
  • pracuj se mnou, a dovol mi zaplavit tvou nervovou soustavu léčivou energií, naučím tě regulovat tvé rozbouřené emoce, pomůžu ti ve chvílích úzkostí a strachů z budoucnosti.
  • otevři mi své srdce a já ti pomůžu pocítit jaké to je žít v harmonii se svou i celým bytím.
  • chceš poznat, co to skutečně znamená být v proudu? Chceš si užívat svůj život a vše, co děláš? Ukážu ti, že to je možné, když jsi autentický a nebojíš se být “svůj” v každé situaci.

 

PS: Jaké zkušenosti s magnezitem máte vy? Kvůli jeho pórovitosti se často zcela zbytečně barví, je znám třeba ve formě tyrkenitu, ale dle mě je škoda takový úžasný kámen modifikovat.