On-line workshop “Aktivace korunní čakry s krystaly”

On-line workshop “Aktivace korunní čakry s krystaly”

Práce s korunní čakrou je trochu odlišná než práce na jiných čakrách. Jako bychom se díky tomu okamžitě dostali do jiných sfér. Jako by tato realita na chvíli zmizela, všechny pocity, myšlenky, emoce utichly přehlušil je pocit blažené jednoty s celým vesmírem (bytím). Větší aktivita korunní čakry dokáže přehlušit všechny “problémy” a starosti, které tu jako duše v lidských tělech máme, připomene nám, že jsme mnohem víc než jen osoby, které se snaží žít naplněný život, vyvíjet se, užívat si a zvládat těžkosti. Někdy je dokonce zvýšení aktivity korunní čakry zcela nezbytné k dalšímu posunu, obzvlášť, pokud už nějakou dobu pracujete na dolních čakrách a jste si vědomi svých slabých i silných stránek.

V tomto workshopu se do aktivace korunní čakry ponoříme velmi intenzivně, po dobu pěti dnů budeme korunní čakru aktivovat, čistit, aktivovat a zase aktivovat. Budeme sami sobě pokusnými objekty a pokusíme se intenzivně rozšířit své vnímání, schopnost být více v jednotě jak s celým bytím, tak i se svým vyšším já. Nebudu slibovat, co všechno tím získáte, ale můžu vám slíbit, že tato práce je pro letní období jako stvořená. Kdy jindy se lehce odpoutat od chaosu každodenní reality a ponořit se do dobrodružství, které je daleko za hranicemi všedních dnů. Zvýšená aktivita korunní čakry je naprosto nezbytná pro další rozvoj naší osobnosti i duše, je to brána k dalšímu rozměru života a když jí otevřeme, nic nezůstane stejné. Nejen, že se nám otevřou různé “vyšší” schopnosti, ale současně má aktivace korunní čakry blahodárný vliv i na fyzické tělo, protože stimuluje hypofýzu, která ovlivňuje mimo jiné dlouhověkost a zlepšuje regenerační schopnosti.

K práci budeme potřebovat tyto krystaly:

  1. čaroit (případně selenit)
  2. purpurit (případně tanzanit či topaz)
  3. růžový danburit
  4. fialový skapolit (případně apofylit)
  5. ametyst
  6. selenit na každý den workshopu

Délka workshopu: 5 dní

Cena: 1950 Kč

Začátek:  1.7.2024

Záměr workshopu je: zvýšit aktivitu korunní čakry

Pro koho je workshop určený?

Pro bytosti, které na sobě už nějakou dobu pracují a alespoň částečně znají svůj energetický systém (systém čaker).

Proč vlastně workshop a ne seminář?

Termín “workshop” jsem zvolila z toho důvodu, že tento on-line program bude velmi aktivní a prožitkový, nejde v něm primárně o výuku, ale o práci na sobě. Vše, co se při workshopu naučíte můžete samozřejmě používat do budoucna sami pro sebe nebo své blízké, ale už bez mé energetické podpory a skupinové dynamiky.

Jak bude workshop probíhat?

Po dobud 5 dnů budu do Facebookové skupině dávat post s podpůrnou krystalovou mřížkou, skrze kterou budeme každý den pracovat, informace ohledně účinků konkrétního krystalu, se kterým budeme pracovat na energetických centrech a další instrukce, jak postupovat. Komunikace bude probíhat skrz fb skupinu.

Doporučení:

Během workshopu doporučuji odlehčit stravu, hodně odpočívat, pečovat o své tělo i duši, chodit do bazénu, do sauny či si aspoň dopřávat pravidelnou koupel ve vaně.