Workshop Hojnost s krystaly

Hojnost, kterou si v životě dovolujeme prožívat je plně propojená s naší sebeúctou, sebevědomím a s vědomím si své moci, což je schopnost usměrňovat pozornost a energii tak, aby doslova tekla přesně tam, kam si zvolíme. Toto vše je téma pupeční čakry, která je spjatá s naší schopností pracovat se svou životní energií a schopností „investovat“ ji tam, kde nám to dává smysl, přináší naplnění, radost a hojnost. A abychom si téma hojnosti ještě více přiblížili, není to jen o tom, kolik peněz máme na účtu, ale spíš o pocitu vnitřního klidu, že mám stále přesně to, co potřebuji k životu, je to o kvalitě, a nejen o kvantitě, kterou ovšem můžeme dle svých potřeb měnit a upravovat.
Ačkoliv není pupeční čakra „vytržená“ z celého našeho energetického systému, takže pracuje synchronně s ostatními energetickými centry, pro potřeby našeho workshopu jí tak trochu vypreparujeme, pročistíme a aktivujeme, abychom mohli posunout hranice toho, co je pro nás přirozené v rámci hojnosti přijímat. Protože i to, co považujeme za svou „normu“ je většinou tvořeno programy z dětství a vlastně celého života, které jsme do sebe nasáli a přijali za své. Tak například když pracuju zaměstnaná jako prodavačka, můžu mít maximálně takový a makový plat. Na víc peněz nemůžu dosáhnout, i kdybych se na hlavu stavěla. Prostě naše mysl, respektive našeptávačka známá též jako vnitřní kritik či superego ví všechno nejlépe. A tak sami sobě bojkotujeme přirozenou hojnost, která by k nám mohla proudit. Tou přirozenou myslím to, že každý máme jinak nastavenou „náročnost“, někomu je příjemné mít peněz více než hodně, někomu přirozeně postačuje mít jen hodně.
Kdo tvrdí, že nepotřebuje nic, je zavalen programy a zátěžovou energií, a tak se stane skromnějším, než je zdrávo. A troufám si tvrdit, že ve skrytu jeho podvědomí narůstá velká zlost, nenávist a závist ke všem, kteří si dovolí hojnost v sobě aktivovat.
V tomto workshopu budeme tedy pracovat na své pupeční čakře, i když se dotkneme i čaker ostatních. Budeme odkrývat programy, které nám brání se hojnosti otevřít, budeme hledat vše, co nás blokuje, co nás drží v nezdravé skromnosti či naopak nás tlačí do jiné kvantity, než jaká je nám přirozená. Naučíme se pracovat se svou mocí, usměrňovat energetické toky a tvořit hojnost s lehkostí a naprostou přirozeností. A pozor, hojnost není čistě téma toho, kolik peněz máme na účtu či v peněžence, je to hlavně o množství životní energie, které námi doslova protéká. A také o tom, nakolik jsme ochotní touto energií plýtvat, dávat jí těm, kteří si neumí tvořit svou vlastní. Hojnost je také téma našeho společenského života, který nám může životní energii buď generovat (když je to pro nás radost), či brát (když je to povinnost). Takže vzhůru do dobrodružství, zábava na pár dnů, týdnů, měsíců a let je tímto workshopem zaručena!
K práci budeme potřebovat tyto minerály:
· Selenit
· Citrín
· Tygří oko
· Topaz
· Peridot
· Skoryl (černý turmalín)
· Pyrit
· Kunzit
· Záhnědu

Proč vlastně workshop a ne seminář či kurz?

Termín “workshop” jsem zvolila z toho důvodu, že tento on-line program bude velmi aktivní a prožitkový, nejde v něm primárně o výuku, ale o práci na sobě. Vše, co se při workshopu naučíte můžete samozřejmě používat do budoucna sami pro sebe nebo své blízké, ale už bez mé energetické podpory a skupinové dynamiky. Proto tento on-line workshop nebude dostupný stále, ale proběhne v konkrétním termínu.

 

Jak bude workshop probíhat?

Po 9 dnů budu do Facebookové skupině dávat post s podpůrnou krystalovou mřížkou, skrze kterou budeme každý den pracovat, informace ohledně účinků konkrétního krystalu, se kterým budeme pracovat na energetických centrech a další instrukce, jak postupovat. Komunikace bude probíhat skrz fb skupinu.

 

Délka workshopu: 9 dní

Cena: 3500 Kč

Začátek:  26.6.2023

Záměr workshopu je: oprášit pupeční čakru a aktivovat přístup ke stavu vědomí, ve kterém je hojnost normou

Pro koho je workshop určený?

Pro bytosti, které na sobě už nějakou dobu pracují a alespoň částečně znají svůj energetický systém (systém čaker), nemusíte mít za sebou kurz Spolupráce s krystaly.  Absolvování detoxu s krystaly (jarní nebo podzimní) je doporučené, ne nezbytné.

Doporučení:
Během workshopu doporučuji odlehčit stravu a zařadit potraviny či spíše doplňky stravy, které podporují vnitřní oheň a dobré trávení, takže zázvor, chilli, kurkumu apod. Pokud je to možné, neplánujte si na worshop časově náročné aktivity a dopřejte si více odpočinku.