Workshop Regenerace fyzického těla s krystaly

Stav našeho fyzického těla velmi silně ovlivňuje i naše schopnosti duchovní. Ačkoliv je známo, že duch dokáže ovládat hmotu, pravda je, že k tomu, abychom toto dokázali musíme ujít hodně dlouhou cestu. Při workshopu Detox s krystaly jsme pracovali na vyčištění energetického systému, který samozřejmě pročistí i fyzické tělo, ve workshopu Regenerace fyzického těla s krystaly se zaměříme na léčení traumat, která máme ve svém těle zapsaná a která stále znovu odklání naši energii od směru, kterým bychom chtěli jít. Traumata v těle uložená neovlivňují jen naše duchovní schopnosti, ale i zdraví a vitalitu. Když své tělo dokážeme zharmonizovat, změníme jeho nastavení, a i naše duchovní schopnosti se posílí. Jeden z vedlejších účinků (a zcela nezáměrným) je posun schopnosti manifestovat své vize, protože když se pročistí fyzické tělo, tak se současně i energetický systém odlehčí a jako následný efekt dojde s posílení manifestačního proudu, který směřuje od korunní čakry k čakře kořenové.

Proč vlastně workshop a ne seminář?

Termín “workshop” jsem zvolila z toho důvodu, že tento on-line program bude velmi aktivní a prožitkový, nejde v něm primárně o výuku, ale o práci na sobě. Vše, co se při workshopu naučíte můžete samozřejmě používat do budoucna sami pro sebe nebo své blízké, ale už bez mé energetické podpory a skupinové dynamiky. Proto tento on-line workshop nebude dostupný stále, ale proběhne v konkrétním termínu.

 

Jak bude workshop probíhat?

Tento workshop je trochu delší, ale to jen z toho důvodu, aby nebyl tak intenzivní, jako je třeba detox a aktivace s krystaly. Budeme mít 3 dny na jedno energetické centrum a části fyzického těla, které pod ně spadají, budeme postupně regenerovat a nabíjet léčivou energií celé fyzické tělo. Jako vždy pracuju se solárem jako se samostatným centrem (většinou je přiřazovaný k pupeční čakře), takže center a přilehlých částí těla je 8, což je 24 dnů plus jeden na úvod a rozjezd. Komunikace bude probíhat před fb skupinu. K práci budete potřebovat laserový křišťál, smaragd, auralit 23 a selenit.

 

Délka workshopu: 25 dní

Cena: 3990 Kč

Termín: 15.4.2024

Záměr: celková regenerace fyzického těla, lepší vnímání skrz fyzické tělo a pročištění energetického pole

 

 

Pro koho je workshop určený?

Pro bytosti, které na sobě už nějakou dobu pracují a alespoň částečně znají svůj energetický systém (systém čaker), nemusíte mít za sebou kurz Spolupráce s krystaly.  Detox s krystaly je doporučný, ale není podmínkou.

Pro koho určený není?

Pokud nedůvěřujete svému tělu, jeho regeneračním schopnostem, případně pokud máte nějaký závažný chronický či akutní zdravotní problém, které je zanedbaný a neřešený (neléčený), nedoporučuju absolvovat workshop regenerace, místo práce s celým svým tělem byste se zasekli v jednom bodě.

 

PS: protože tentokrát budeme pracovat s fyzickým tělem, připomínám, že krystaloterapie naštěstí nenahrazuje lékařskou péči a ani se nepokouší fušovat lékařům do jejich řemesla. Vzájemně se ale můžou doplnit a podpořit tak tělesnou vitalitu a zdraví.