Workshop Regenerace fyzického těla s krystaly

Stav našeho fyzického těla velmi silně ovlivňuje i naše schopnosti duchovní. Ačkoliv je známo, že duch dokáže ovládat hmotu, pravda je, že k tomu, abychom toto dokázali musíme ujít hodně dlouhou cestu. Při workshopu Detox s krystaly jsme pracovali na vyčištění energetického systému, který samozřejmě pročistí i fyzické tělo, ve workshopu Regenerace fyzického těla s krystaly se zaměříme na léčení traumat, která máme ve svém těle zapsaná a která stále znovu odklání naši energii od směru, kterým bychom chtěli jít. Traumata v těle uložená neovlivňují jen naše duchovní schopnosti, ale i zdraví a vitalitu. Když své tělo dokážeme zharmonizovat, změníme jeho nastavení, a i naše duchovní schopnosti se posílí. Jeden z vedlejších účinků (a zcela nezáměrným) je posun schopnosti manifestovat své vize, protože když se pročistí fyzické tělo, tak se současně i energetický systém odlehčí a jako následný efekt dojde s posílení manifestačního proudu, který směřuje od korunní čakry k čakře kořenové.

Proč vlastně workshop a ne seminář?

Termín “workshop” jsem zvolila z toho důvodu, že tento on-line program bude velmi aktivní a prožitkový, nejde v něm primárně o výuku, ale o práci na sobě. Vše, co se při workshopu naučíte můžete samozřejmě používat do budoucna sami pro sebe nebo své blízké, ale už bez mé energetické podpory a skupinové dynamiky. Proto tento on-line workshop nebude dostupný stále, ale proběhne v konkrétním termínu.

 

Jak bude workshop probíhat?

Tento workshop je trochu delší, ale to jen z toho důvodu, aby nebyl tak intenzivní, jako je třeba detox a aktivace s krystaly. Budeme mít 3 dny na jedno energetické centrum a části fyzického těla, které pod ně spadají, budeme postupně regenerovat a nabíjet léčivou energií celé fyzické tělo. Jako vždy pracuju se solárem jako se samostatným centrem (většinou je přiřazovaný k pupeční čakře), takže center a přilehlých částí těla je 8, což je 24 dnů plus jeden na úvod a rozjezd. Komunikace bude probíhat před fb skupinu. K práci budete potřebovat laserový křišťál, smaragd, auralit 23 a selenit.

 

Délka workshopu: 25 dní

Cena: 3990 Kč

Termín: 15.4.2024

Záměr: celková regenerace fyzického těla, lepší vnímání skrz fyzické tělo a pročištění energetického pole

 

 

Pro koho je workshop určený?

Pro bytosti, které na sobě už nějakou dobu pracují a alespoň částečně znají svůj energetický systém (systém čaker), nemusíte mít za sebou kurz Spolupráce s krystaly.  Podmínkou ale je absolvování Detoxu s krystaly (jarní nebo podzimní), protože regenerovat svůj systém nemá smysl, pokud je příliš zatížený toxickou energií.

Pro koho určený není?

Pokud nedůvěřujete svému tělu, jeho regeneračním schopnostem, případně pokud máte nějaký závažný chronický či akutní zdravotní problém, které je zanedbaný a neřešený (neléčený), nedoporučuju absolvovat workshop regenerace, místo práce s celým svým tělem byste se zasekli v jednom bodě.

 

PS: protože tentokrát budeme pracovat s fyzickým tělem, připomínám, že krystaloterapie naštěstí nenahrazuje lékařskou péči a ani se nepokouší fušovat lékařům do jejich řemesla. Vzájemně se ale můžou doplnit a podpořit tak tělesnou vitalitu a zdraví.